Imunologs Lauris Līcītis - Nekompetents ārsts

Loti neprofesionāla un pavirša ārsta attieksme.
Pieņem Capital Clinic Duntes ielā, tad apgalvo, ka ārstēšanās jāturpina viņa privātpraksē.
Ārsts sevišķi neiedziļinās slimības vēsturē. Diez gan miglaini izskaidro slimības būtību un Saka, ka jāuzsāk ārstēšana ar injekcijām un uztura bagātinātājiem. Tos, protams, var nopirkt viņa kabinetā, bez čeka, izcelsme nav zināma.
Bet ko tikai neizdarīsi, lai Veselība uzlabotos!
Par maksu tiek veikts elektroniskais kopējās sistēmas izmeklējums/tests, kas pat netiek normāli izskaidrots.
Pēc kāda laika analīzes un pašsajūta tikai pasliktinās, taču ārsts Sola, ka tām tūdaļ būtu jāuzlabojas un tas ir tikai normāli. Saka, ka manā situācijā - uztura bagātinātāji būs vēl ilgi jālieto.
Savos pacientos saredz tikai bankomātu.

Ārstējos gandrīz pusgadu, bez jebkādiem uzlabojumiem, kamēr aizgāju pie cita imunologa un saņēmu pavisam diametrāli pretēju viedokli par problēmu.
Ja jums ir kaut nedaudz žēl sava laika un naudas, noteikti neiesaku!

Z