I.Muižniece SIA''Bravo'' - ************

Labdien.Nekad neejiet strādāt uz Bravo. Tā irLatvijas Balzama veikalu firma. Tur Jums liks maksāt nereālus zaudējumus. Ofisniekiem sakāpis galvā.Vistrakāk ir ar Inu Muižnieci-finanšu direktori.Viņa liek maksāt neeksistējušus zaudējumus. Beigās algā nav ko saņemt.Par to,ka stājoties darbā tiek piesolītas daudz lielākas algas nekā īstenībā tiek noformētas, bet tās pašas nevaram sanemt. Traki ir. Ziemā vispār nezinu kā var iztikt,kad nāk rēķini par apkuri. Drausmas.Es ceru,ka kādreiz Dievs sodīs šo sievieti un citus krāpniekus,kas strādā šinī firmā!

B

I irinagriskevica1959 08.09.2013

pilnība piekrītu ka sīs firma ir blēžu un krapnieku midzeklis, sākot ar ofisu un beidzot ar veikalu vadītājiem. ku tas ir redzēts ja cilvēks pērk preci tev vel jabāžas virus un japiedāva, es strādāju kādreiz tādā rajonā, ka tā saucamjam ( klientam) nepietiek naudas samaksāt viss lētāko smiguli... ko tur piepārdosi ( ĪSTENĪBĀ ZAJEBALI AR SAVIEM SLEPENAJIEM PIRCĒJIEM) silti iesaku neiet strādāt bravo ja jus sevi kaut mazliet cieniet.

M Masanja 19.09.2013

Fui, Fui un velreiz Fui Muizhniecei un visam Bravo! Est °vajag tikai vadibai. Bet vienkarsham stradniekiem knapi pietiek apmaksat kom.pakalpojumus.Ko est?-Muizhniece tikai norausta plecus!!!

S sandriita 12.10.2013

Drankiga vecena, ir bijusi saskarsme ar vinu. Liekulo apkart, ka nabadziga, bet pasai alga paris shtukas menesi.Pezha taada!

D dainkooo 17.10.2013

Jaaaa, nenoved Dievs nevienu straadaat par paardeveeju Latvijas Balzama veikalaa.Darba daudz, alga maza, bet taas kundziites-graamatvedes tik pieshuj iztruukumus, kurus nevar ne ar ko pieraadiit.Inas tante ir kronis visam(pizdecs visam):)

A Agruma 26.10.2013

un ar ko labāka DAIVA KOROŠEVSKA? Visas grābj tikai savā kabatā

Nedomāju, ka kādreiz ko tādu lasīšu.Bet ir patīkami, ka kāds saņēmies un uzrakstījis visu kā ir!

N Nenja 28.03.2014

Uzhas!Ja tam tozhe rabotala. Firma otstoj.Pri prieme na rabotu obewajut xoroshuju zarplatu, doplati, xoroshie uslovija raboti.No na samom dele eto vse lozh!
Kak tolko podpisan dogovor, tak ti stanovishsja rabom. G-zha Muizhniece prosto drjanj, ona ne chelovek-schitaet, chto denjgi nuzhni toljko nachaljistvu, a prostim rabotnikam NET!Kak mozhno uvazhatj takogo nizkogo cheloveka?!??!!!?!?!?!

R rabarbers 31.05.2014

Pilnīgi piekrītu!Veikala vadītājs/a +savējais ofisā=mistisks mīnuss inventūrā.Starpcitu, vai kāds zināja, ka arī vadītājs/a nes materiālo atbildību?!!!
LB tā jau ir sistēma...1 inventūrā ir ap 50€ un nākamā ap 600€! Un tiksi vēl nosaukts par zagli.

Z zanna-panna 05.07.2014

Муйжниэце поршивая бабёнка, жадная до бабок-пиздец. Сучка старая!