www.sudzibas.lv Impro tūrisma aģentūras Par tējas naudām plebejiem

Impro tūrisma aģentūras - Par tējas naudām plebejiem

Nesen biju ceļojumā pa Ēģipti, Nīlas kruīzs, ar tūrisma firmu Impro.Ceļojums bija patiesi labs, bet uzkrita konkrēti uz nerva tējas naudas vākšana somu nesējiem, šoferīšiem un citiem plebejiem.Rīgā tūrisma firmā, pirms izbraukšanas par to netiek runāts nekas, ka tiks vākta nauda Ēģiptē čajiem.Katrs tomēr rēķinās ar līdzpaņemtiem dolāriem.Tas nav smuki.

I izabelll 04.05.2008

Ha interesanti gan ka Jūs šoferīšus nosaucat par plebejiem, viņi kā nekā Jūs ved šajā ceļojumā un gādā, lai Jums būtu kofortabli un ērti, kā arī atbild par jūsu drošību. Arī es esmu braukusi ar Impro un cik zinu mums maksāt neko nespieda ja gribi tad maksā, ja nē tad nē un ja tā kapēc gan tie kas iznēsā somus un ved Jūs ceļojumā jāapkalpo tādi " plebeji-tūristi" kā Jūs, kuri ir iedomājušies, ka kāds viņu somas nēsās par brīvu. Un tikai tas vien, ka braucat ceļojumā un par visu " maksājiet " nedod Jums tiesības apsaukāt cilvekus, ja kas tas nav smuki!!!

H heh 04.05.2008

Tieši tā arī ir, daudzās valstīs ir pieņemts dot tējas naudu, daudzkur ir nācies saskarties un man ar to problēmu nav. Un nav liela atšķirība, iztērēju ceļojumā tik, vai dažus dolārus vairāk. Dolārs taču tagad tāpat necik nemaksā. Un, kā jau teica- gribi dod, negribi- nedod.

S sanita 24.05.2008

Ja Jūs braucat uz svešām zemēm, pieņemiet atķirīgo, un saprotiet, ka tādas vālstīs kā Ēģiptē šoferi, portjē uc. dzīvo no dzeramnaudām un tā ir normālā parādība.Tā jau ir mūsu Latviešu skopums jau nav izprotams, nevienam - arī krogā mēs negribasm atstāt dzeramnaudu, priekš kam, taču par visu ir samaksāts.Smieklīgi.
Un ja jau Jūs braucat eksursijā, tad rēķinaties, ka Jums jābūt līdzi tik daudz naudas līdzekļiem - cik maksā pats ceļojums, jo ir nerakstītie likumi, par ko vienkārši ir ja'maksā!Tāpat arī gidiem un grupu vadītājiem!
Reizēm ir kauns skatīties, kā latvju tūristi krogā noskaita centu līdz centam un aiziet prom netastājot ne nieka, un tad gids skrein uz liek pa virsu, lai vispār kadreiz vēl varētu nākt uz šo krogu!
Bet nu tādi rdz mēs esam.

S Sandra 12.06.2008

Nedomāju, ka tējas nauda būtu jāvāc "centralizēti". Protams, katrā valstī ir savas tradīcijas un kārtība, bet katram cilvēkam ir arī savas domas un pārliecība. Un man neviens nepiespiedīs atstāt dzeramnaudu tādam darbonim, kura darbs mani neapmierina. Šādā situācija man tiešām būs vienalga, ko kāds par mani padomās. Dzeramnauda arī ir jānopelna! Tā nepienākas tikai par to, ka Ēģiptē tā ir pieņemts. Es arī esmu šo burvīgo zemi apmeklējusi, cienot viņu tradīcijas un vērtības, vēloties saņemt tādu pat attieksmi no viņiem... Man likās, ka pāris vārdu viņu valodā un draudzīga attieksme pret šiem cilvēkiem viņus arī atbruņoja. Bet bez dzeramnaudas jau viņi nepalika, bet ne jau tāpēc, ka tā vajag

V Viktorija 09.07.2008

He!Pec pieredzes zinu, ka tie "arzemnieki-plebeji" jau pa gabalu redz pelekos latviešus ar nepatikamo grimasu sēja un tieši latviešiem īpaši neuzmacas;)Sakuma jau uztrauc tas "bakšiš", bet to jāuztvēr ka valsts īpašību.

A alice 10.10.2008

Mums gan Impro birojā pirms ceļojuma pateica, ka būs maza naudiņa jāsamaksā priekš dzeramnaudām un arī programmā pie izdevumiem tas bija ierakstīts. Dzeramnaudas bija domātas mūsu lieliskajam vietējam gidam un šoferītim. Pārējiem dzeramnaudas dod katrs pēc izvēles.

V vasals 20.01.2009

Es arī braucu ar IMPRO. Brīnišķīga firma, brīnišķīgi atsaucīgi darbinieki!!! Biju tieši Ēģiptē pagājušo gad. Par dzeramnaudām bija rakstīts bukletā. Man arī nebij nekas pret. Viss bija super!!!

G glukoza 04.10.2009

Mnogo raz bila v Egipte.Tam takije tradiciji, 4to vse nado na 4aj ostavljatj. ja dumaju esli bude6 davatj vsem po 1 pauntu, neobedneje6. tak 4to domar v denj na 4aj eto vpolne normalno. a agenstva kotorije prodajut carteri v efipet, nikogda tam nebili, i ponjatija ne imejut ob etom.a sleduju6ij raz pered tem kak exatj v 4uzuju stranu, po4itajte ob obi4ajax i vsjo budet ok :)