Imperio Estate Latvia - Meli

Šis kompānijas mākleris Sergejs Piļkevičs. [slēpt]@ie.lv. tel. +371 29978681 stadijās priekšā ar svešu vārdu, kā arī nekustamā īpašuma īpašnieks. Izrādās beigâs ka mākleris nav īpašnieks un viņa vārds ir pavisam cits. Kā tādai kompānijai var uzticēt piemeklēt dzīvokli, vai palūgt pārdot? Nopirkt, vai pārdot nekustamo īpašumi priekš lielākās daļas cilvēkiem ir nopietns solis dzīvē. Es neiesaku sadarboties ar šo kompāniju!

P Patiess Fakts 08.04.2021

neielaidieties nekādās darīšanās ar meļiem un krāpniekiem, būs tikai galvassāpes.

P Patiess Fakts 08.04.2021

man pašam ir bijis gadījums, ka starpnieks melo, ka ir īpašnieks, domā ka citi stulbi. Klaunu daudz uz šīs pasaules.

I Ilona66 08.04.2021

Šis Sergejs ir vienkarši "nočnaja babočka" vinš jau bija gandrīz visas NĪ kompānijās. Viņu izmanto kā zolīte apaviem.

P Patiess Fakts 08.04.2021

:) ok, bet ja jau tik daudz firmas nomainījis, tad jau nav labs darbinieks,vai arī šie uzņēmumi nav labi.