"Imperio" ādas izstrādājumu veikals - cena neatbilst kvalitātei

Augusta beigās iegādājos veikalā "Imperio", Dominā, 3 ādas jakas uz gandrīz 1000Ls. Skaisti modeļi un āda izskatījās laba, lai gan cenas 2reiz augtākas kā citur. Ar 2 no tām bija problēmas. Jakas plānas, panēsāju tikai septembrī. Tad pamanīju, ka vienai jakai šuvēs pilnīgi visur izdilusi odere. Nu jakai par 380Ls tam tā nevajadzētu būt. Aiznesu garantijas remontā. Uztaisīja īstenībā ātri. Bet, kad nācu jaku saņemt, man saka:"Maksājiet par remontu". Tā kā nebiju brīdināta par to, ka garantijas remonts būs par maksu, tad veikals uzreiz atzina, ka tiešām man neko nav teikuši par maksāšanu un atdeva jaku. Viss it kā kārtībā. Tad pienāca aprīlis. Varēja vilkt ļoti, ļoti plānas ādas sarkanu jaku. Visu aprīli nonēsāju- bija ok. Tad pēkšni 2 nedēļās jaka ļoti stipri izbalēja un vairs nebija sarkana, bet pleķainas laškrāsas. Aiznesu uz veikalu. Pārdevēja pat nepaprasot, kas man par jaku, parādīja līdzīgu modeli zālē un paprasīja:"vai jums tādas kvalitātes jaka?" Un tiešām ši bija tieši tādas pašas ādas jaka, arī sarkana. Viņai pateica, ka ar šiem modeļiem problēmas un vairaki cilvēki jau šīs jakas ir atgriezusi atpakaļ un lai es arī tā droši daru. Domāju, ka viss būs ok. Nē, atnācu veikalā, sākās "jūs tāda pirmā, nevajadzēja saulē nēsāt, mēs padomāsim utt." Un tas viss tādā balsī! Jaku par šādu cenu nevar nēsāt saulē?? WTF? Nekur nebija brīdinājums, ka nēsāt tikai naktī vai iekštelpās. Līdz šim brīdim mani čakarē, nevar uztaisīt ekspertīzi, runā tā it kā es pieprasu naudu no pārdevējas kabatas... Kkādā Maximā es to neņemtu prātā. Bet kad pērk preci pa vairākiem simtiem, tad vismaz pārdevēju attieksi gaidi savādāku. Tiešām prece var būt brāķēta- kam negadās. Bet pēc tādas attieksmes būs vien jāgriežas uz patērētaju tiesībām 1.reizi mūžā. Neiesaku pirkt Imperio produkciju, lai gan jakas tiešām glītas, bet cenas neatbilst kvalitatei.

K

L Lala 18.06.2008

He... nevajadzēja saulē nēsāt! Smiekli!!! Lietu arī nevar nēsāt... Vējainā dienā arī nevar nēsāt Nu tad jātur skapī :)

D Dobrozelatelj 24.09.2015

У меня есть кожанный плащ, купленный в Imperio, но в MOLS. Ношу его 11 лет и ОЧЕНЬ довольна качеством!!! Он один почти столько же стоил сколько и Ваши куртки.. А вот куртку красную носила примерно лет 5 без проблем, но потом кожа на плече из-за сумки вытерлась.. но на ней даже камушки на подкладке остались и после химчистки, конечно за столько лет не все, но все таки.. все таки яркие вещи не столь долговечны.. да и выделка кожи у этих изделий отличается и фирмы отличаются.. Сейчас с мужем приобрели себе по куртке в этом магазине, но черного цвета, выделка мне ОЧЕНЬ нравится.. и сервис ШИКАРНЫЙ.. продавец профессионал своего дела обслуживала.. СПАСИБО!!!

4 444eew 16.08.2016

obsluzivanie v molse prosto otvratiteljnoe,takoe custvo cto prodavec -blondinka(zencina srednih let) ne zelaet ctob v magazin zahodili klienti,hamka ,razgovarivaet na poviwennih tonah i postojanna vsem ne dovoljna

K KatyK 27.09.2016

Абсолютно согласна с предыдущим комментарием!!!Эта продавец( блондинка, кудри) совершенно не заинтересована в клиентах. Очень нравиться ассортимент в магазине, но нет желания заходить и очередной раз с ней видеться.

A Annnnna 27.10.2018

Обслуживание в магазине в т/ц Молс отвратительное, давно такого не встречала. Интересно, о чем думает руководство магазина, набирая такой персонал? Продавцы, как под копирку, хамовитые тётки. Ощущение, что их задача- не продать товар, а отбить желание заходить в этот магазин! И с этим они отлично справляются, судя по комментариям.