Immostate SIA - Darbs

Labdien, vēlos Jūs pabrīdināt, ja tiek piedāvāts minētajā kompānijā darbs!
Ja konkursa kārtībā jeb jebkādā citā veidā Jūs esiet pieņemts darbā un mutiski to ir apstiprinājis kompānijas boss, tad negaidiet ne mirkli un uzreiz noslēdziet darba līgumu!
Pretējā gadījumā uzņēmuma boss , Jūs vairākas reizes aicinās uz tikšanos, lai pārrunātu darba kārtību un tā specifiku, kas Jums aizņems daudz laika, kā arī tiks patērēti Jūsu finansiālie līdzekļi, uzdodot jau veikt konkrētus darba pienākumus! Jūs to cītīgi veiksiet un nedod Dievs pajautāsiet kādu precizējošu jautājumu kungam, par konkrētu darba izpildi. Boss kungs Jums neatzvanīs, bet uzrakstīs epastā, kad Jūs nekam nedariet un Jums nav prakses, viņa vārdiem sakot: "ka nevarot neko darit, prakses neesot, a darba apjoms liels un tagad kadu macit netaisās!" Tā ka būs Jums ko darīt, jo neviens šajā kompānijā Jums nepievērsīs uzmanību, pašam vien būs jāizloba, kā kas ir jādara...!
Kā arī stingri nosakiet savu atalgojumu, jo tas par ko Jūs esiet vienojušies, var radīt savstarpēju nesaprašanos...
Tā darbinieka likteņus izlemj šis kompānijas boss!

D

Nandia 24.01.2014

Am, nekādas konktrētības sūdzībā nesaskatu.

Uz šādu sūdzību var tikai tik pat nesaprotami atbildēt:
... Kaut kā ātri kaut kas par kaut ko pateikts, bet par ko konkrēti vai tieši neko nevar saprast, jo, ja saprast nav no kā un vispār viss ir tā kaut kā nesaprotami, bet kaut kā kaut kas tur ir bijis un noticis...

:))) Ja uzdotie darbi veikti ar tādu pat nesaprotamības līmeni ka pašas sūdzības teksts, tad nav jābrīnās, ka darbs atteikt.

S Sancis14 24.01.2014

Cik saprotu, darba samaksa ir tikai pliki procenti.. bez cietās algas, , , jo šādās iestādēs, tev pašam jāmeklē klienti, un ja tu noslēdz līgumu tad tev ar kaut kas tiek, ja ne tad strādā bet bez algas, jo cietā algu viņi nemaksā jo nēesot izdevīgi. Un protams, ka nav izdevīgi apmācīt, ja jau tu nāc pieteikties, tātad tev ir jābūt pieredzei.

A aramiss 24.01.2014

diez šis brīnums pats savus kredīdus vismaz nomaksāt spēj ar savu smieklīgo aldziņu?...dzīvo lepnā mājā, deguns augstu pacelts, bet kredītiņš velk cilpu...hi hi hi...pilna latvija ar šadiem "biznesmeņiem"

G13 25.01.2014

Lai strādātu uz tādu šņukuri kā tas puišelis fotogrāfijā ir jābūt ļoti izmisušam. Immostate taču ir it kā nekustamā īpašuma aģentūra. Nah vispār iet strādāt uz aģentūru un maksāt kaut kādam vardulēnam Vestardam komisiju, un viņš tajā pašā brīdī sēdēs un mīcīs uz krēsla savu pumpaino pakaļu un lepni pētīs savu facebook profilu. Agrāk es pats strādāju šajā jomā kopā ar draudzeni, tā jau ir komanda un kopējā nauda, savu firmu atvērt nav grūti, ja gribi būt sertificēts mākleris, tad ar darbu citā uzņēmumā nepietiks, vajag iziet caur Lanīda. Tādu uzņēmumu pilsēta ir kā piedirsts un klientam arī būs pie dirsas, ar kuru no tiem sadarboties - kurš strādā operatīvāk, tas arī uzvar.

A AK79 25.01.2014

To G13: Laniida ir miskaste un gniida! Tik nabadziiga, ka jau gadiem ilgi nevar samaksaat paarsimts latus. Par saviem vaardiem atbildu un ir pieraadiijumi melns uz balta. Uz Laniidu nav ko iet nekaadaa gadiijumaa. Ja varat oponeet, aiziet! AK79

G13 25.01.2014

Nestrīdos, es jau gadiem ilgi šo jomu esmu pametis. Jebkurā gadījumā toreiz tie kursi bija vismaz kaut kāds pašizglītības apliecinājums.