www.sudzibas.lv Imarketing Group Maldinoša reklāma

Imarketings - Maldinoša reklāma

Labdien,
pēc maldinoša reklāmas raksta medijos, kurā tika piedāvātas 3 dienu bezmaksas google search nodarbības, nosūtīju pieteikumu. Pēc tam saņēmu uzaicinājumu un notika apmācību seminārs attālināti. Pēc nodarbībām bija jāpilda mājas darbs. Uz otro nodarbību netiku aicināta, kad zvanīju, jautāju, kāpēc tā, atbildēja, ka neesot saņemts mājas darbs (kas bija meli) . Otrās nodarbības laikā paziņoja, ka trešā tomēr nebūs. Pašas apmācības bija diezgan zemā līmenī, nepārtraukti nesaprata, kāpēc google dara tādus brīnumus, kāpēc tā izskatās, ka tā nevajadzētu būt, kas par problēmu utt. Ņemot vērā aģentūras darbinieku neprofesionalitāti, melus un attieksmi neiesaku uzticēt viņiem sava uzņēmuma pakalpojumus.

S