LV RU
www.sudzibas.lv Imants Urtāns no SIA Aurrera Nemaksā izrakstītos rēķinus par transportu

Imants Urtāns no SIA Aurrera - Nemaksā izrakstītos rēķinus par transportu

Imants Urtāns un viņa uzņēmums Sia Aurrera pasūta transporta pārvadājumu, pēc tam, kad tas ir veikts, novelk rēķins apmaksu, pie apmaksas termiņa lūdz papildus pāris nedēļas. Kad pienāk piesola sadarbības partneriem naudu, kuras viņam nav, pēc lursoft datiem spriežot arī valsts ir pamatīgi apkrāpta, par 20 tūkstošiem eiro, tāda ir nesamaksāto nodokļu akopsumma.

Papildināts TransportsK 16.05.2019

Publicējot sūdzību daļa teksta pazuda:

Imants Urtāns un viņa uzņēmums SIA Aurrera pasūta transporta pārvadājumu, pēc tam, kad tas ir veikts, novelk rēķins apmaksu, pie apmaksas termiņa lūdz papildus pāris nedēļas. Kad pienāk apmaksas diena, uz telefona zvaniem un epastiem vairs neatbild.
Piesola sadarbības partneriem naudu, kuras viņam nav, pēc Lursoft datiem spriežot arī valsts ir pamatīgi apkrāpta, par 20 tūkstošiem eiro, tāda ir nesamaksāto nodokļu akopsumma.

Papildināts TransportsK 16.05.2019

Komunikācija caur epastu [email protected]

Tr

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes