Imants Teibe - Imants teibe

VAS Latvijas valsts ceļi projektu vadītājs Imants Teibe ir braucis 70-100ml km/h ietriecās automašīna un automašīnas, kurā vins ietriecas prieksa bija vel 3 masinas..rezultata bija visas masinas bojatas..bet NO masinaS kur bija pirma kura Imants Teibe ietrecas .NEKAS nesaglabajas viss svista, masinu uz svalku izmeta..un divi cilveki aks bija taja masina ieksa tika slipnica ar atrumiem jo bija nopietni bojajumi galva, mugura, utt. +masinas vair nau...un cilevkam joprojam ir slikti...arsti nevar vinu izarstet..vis ir nopietni...un rezultata tas Imants Teibe nevelas maksat par to ko vins izdarija ar visam masinam un +ar cilviekiem kuru tika avarija..jo tas masinas stavejas uz vietas un mierigi gaidija vilcienu bet tas trakais Imants kuram izradas pa 50 gadi bija vainigs, nepadomaaj ar savu galvu ko vins dara.Doma ja bagats var darit ko velas, tas ir tik nekaunigi..personam kas bija ievainoti nopietni vins sarunaja nortekinaties gan par masinu gan par veselibu..bet nenorekinajies, , vins visu laiku met klausuli, un teica ka caur tikai tesu vins izmaksas..kur vins meiginas samaksas savas netiras naudinas advokatam savam vai kuram tam nezinu lai vins nebutu vainigs...Vajag to Imantu Teibe cietuma ...Ja jus Imats teibe nesamaksasiet par cilveka veselibu un masinu, jus busuet sodits Dieva prieksa, un jus redzesiet kas bus ar jums velak..es jums apsolu..pec tam buspar veluuuu

O

U Uldis 03.06.2010

arprac...

S santa 03.06.2010

a nu es ari dzirdeju par vinu sen sudzibas, vins ir negodigs bet naudas nopelna negodigi, vajag vinu sudzet

A andrejs 03.06.2010

Vispār jau nav kautkāds safantazēts stāsts, nemaz ar ne!!!

D ded 04.06.2010

autoram ieteiktu vismaz pamatskolu pabeigt. Neko nevar saprast, tik murgainu latviešu valodu nebija nācies vēl redzēt. Analfabētisms

G Gatis 04.06.2010

Zaudējumus (gan mašīnām, gan ārstēšanai, gan citām mantām) var piedzīt no OCTA apdrošinātāja, kur problēma. Dod depešu tam.