www.sudzibas.lv Imants, tālr. 29138790 Grīda 2 mēnešus pēc uzlikšanas ir sapelējusi

Imants, tālr. 29138790 - Grīda 2 mēnešus pēc uzlikšanas ir sapelējusi

Gribu informēt par sekām pēc šīs personas (Imants, tālr. 29138790) darbošanās. Persona 10 gadus nodarbojoties ar grīdu likšanu.
Grīdu šī persona izveidoja šādi: uz dzelzsbetona pārseguma visā grīdas platībā izklāja pergamīnu, virs pergamīna materiāli līmeņošanai, virs līmeņošanas materiāliem koka brusas, kuras ar dībeļnaglām piestiprinātas pie dzelzsbetona, virs brusām pergamīna sloksnes, starp brusām sabērts keramzīts (pilnībā aizpildot visu platību starp brusām; t.i., sākot no sienas un līdz pašai brusu augšai), virs brusām pieskrūvēts finieris, starp sienu un finieri vienā istabā bija iepūstas putas, virs finiera lamināts.
Rezultāts ir tāds, ka pēc 2 menēšiem uz finiera ir parādījusies pelējuma sēnīte. Nav tā, ka vienā vietā, bet uz visām finiera loksnēm un tajās vietās, kur bija sabērts keramzīts. Melnas joslas, melni punktiņi, balts tāds kā tīklojums. Labi vēl ka vienas finiera lokses vietā sāka tā kā sist, tā kā krakšķēt. Noņēmu laminātu, domāju, pieskrūvēšu stiprāk. Bet tur ārprāts...
Rezultāts ir tāds, ka pēc šīs personas darbošanās esmu spiests jaukt un likt par jaunu grīdu visā dzīvoklī. Vēl tāda piezīme: vairākas lagas, kuras ar dībeļnaglām ir pieskrūvētas pie dzelzsbetona, neturas klāt (t.i., neatskrūvējot dībeļnaglas, lagu var mierīgi noņemt nost). Vēl tāda dīvaina lieta: apmēram pusei kokskrūvju galvas ir sabojātas tā, ka kokskrūves vairs atskrūvēt nevar...
Tā, ka ņemiet vērā informāciju, pirms ar šo personu ielaižaties darīšanās.

H harijs 14.06.2011

Vai ar antiseptiku tika apstrādāts? Un vēl viena kļūda, - nevajag noblīvēt visas šķirbas.

M monta 15.06.2011

Nu ja, gaisa apmaiņai jānotiek obligāti!!!
Droši arī keramzīts bija mitrs...

A Andris 15.06.2011

Nebija apstrādāts ar antiseptiķi. Tagad esmu visu izjaucis un būs jādara pašam. Domāju, ka antiseptiķis tur nepalīdzētu. Galvenā kļūda bija tā, ka nebija ventilācijas (ja zem grīdas būtu iespējama normāla gaisa kustība un grīdā būtu ventilācijas atveres, tad viss mitrums iztvaikotu)
Te http://www.mastercity.ru/showthread.php?t=139881 (krievu valodā) vēl var palasīt par kļūdām un paskatīties uz sekām...
Tā, ka, ja kāds liek grīdu, tad vajadzētu ņemt vērā (kā nedrīkst darīt). Pievienoju šeit foto, kāda izskatās finiera loksne apmēram pēc 2 mēnešiem pēc tādas grīdas uzlikšanas.