Imantas veselibas centrs - slikts serviss

Rupjas PSRS kasieres.

Eju maksāt par baseinu bērnam, jo pagrabstāvā neņem kartes. Uzeju uz otro stāvu, bet man briļļaina sīkstule pasaka, ka man nav pareizais čeks. Ar visu 13 kg smago autokrēslu ar mazo, eju lejā atpakaļ un tur cita sieviete man pasaka, ka tas ir pareizais čeks un neko citu viņa nespēj izsniegt.

Uzeju atpakaļ augšā ar mazo pa trepēm un saku, ka citu lapiņu man diemžēl neiedeva. Iepriekš problēmas maksājot ar karti nekad nav bijušas. Tad sak kau ko bubināt, ka vajadzīga dzimšanas apliecība. Kaut gan es jau nāku kādu 10. reizi un dzimšanas apliecību jau uzrādīju pirmajā reizē un nekad tā nav atkārtoti bijusi nepieciešama. Absolūts informācijas trūkums un nekompetence. Teicu, ka nav līdzi un atkal kaut kādas pretenzijas. Kamēr neuzstāju, lai ļauj man samaksāt un atdod debatkarti netiku projām, laikam kundzītei nebija kur izlikt slikto garstāvokli.

Tik šausmīgi jācīnās, lai iedotu kādai iestādei naudu - man savu mūžu nav bijis. Godīgi sakot, gandrīz vai nožēloju, ka vienkārši neazigāju nesamaksājusi, jo tā būtu bijušas mazāk problēmas. Jo šajā centrā tas izrādījās ļoti sarežģīti.
Esmu ļoti vīlusies, jo kaut gan veselības centrs ir jauns un patīkams, tajā strādā ļoti vecmodīgas, nekompetentas, nefleksiblas un neprofesionālas darbineces, kuras diemžēl bojā imidžu un neprot komunicēt, nerunājot par jeburu palīdzēšanu cilvēkiem,vai jaunajai māmiņai ar 6. mēnešu vecu mazo. Šī darbiniece nevis palīdzēja, bet nodemonstēja ļoti neprofesionālu un rupju servisu, jo tas ka es nācu samaksāt par baseinu no pagrabstāva viņai vienkārši bija apgrūtinājums. Vienkārši kauns.