www.sudzibas.lv Imantas poliklīnika Nelaipna apkalpošana

Imantas poliklīnika - Nelaipna apkalpošana

Labdien. Mēs pagājušo piektdien, 22. Aprīlī, ar meitu braucām uz Imantas poliklīniku, Anniņmuižas bulvārī 85, nodot covida analīzes. Diemžēl, mūsu valstī, slimiem jābrauc nodot analīzes, lai varētu pagarināt covida sertifikātu. Braucām pirmo reizi, jo nekad vēl nebijām bijušas saslimušas ar covidu. Pie poliklīnikas, un arī poliklīnikā, nekur neredzējām nekādas norādes, uz kurieni mums jāiet. Iedomājos, ka jāpajautā reģistratūrā. Piegāju pie reģistratūras lodziņa sievietes, kura sēdēja pirmā no kreisās puses. Jautāju, bet viņa pat nesāka ar mani runāt. Teica - bez nummuriņa ar mani nerunāšot. Labi, izņēmu nummuriņu. Rinda bija ļoti gara. Pārliecība man nebija, ka mums vispār vajadzētu šeit stāvēt. Teicu meitai, lai stāv, es paskatīšos poliklīnikas apkārtni, varbūt kaut kur ārā jānodod analīzes. Abgāju poliklīnikai apkārt, bet neko neredzēju. Stāvot Rindā, jau sāku uztraukties, ka mums ir norādīts precīzs laiks, vai vispār uzspēsim. Un vēl, nesapratu, kas tā par sistēmu, ka milzīgā Rindā jāstāv veseliem cilvēkiem kopā ar slimajiem. Sanāk slimie aplipina veselos. Uz mums ar meitu, paskatoties vien, varēja redzēt, ka esam slimas. Protams, mums maskas bija, un no cilvēkiem arī centāmies turēties tālāk.
Izstāvējām garo rindu, beidzot pienāca mūsu kārta doties uz reģistratūru. Piegāju atkal pie tās pašas sievietes. Bet viņa, ceremoniski, mūs ignorējot, pat neatvainojoties, ka taisās runāt pa telefonu, paceļ klausuli un sāka runāt. Uz mums tikai ignorējoši, ar nicinājumu skatoties, it kā mēs būtu viņai ko nodarījušas. Tad es ieraudzīju, ka varu pieiet pie lodziņa labajā pusē. Tur ir atbrīvojusies vieta. Šī sieviete bija ļoti laipna! Viņa laipni paskaidroja, ka poliklīnikā nekādā gadījumā nevarot nodot covida analīzes. Tās ir jānodod ārā. Un, caur logu, mums parādīja, uz kādu būdiņu jādodas.
Cik gan dažādi ir cilvēki! Kāpēc citi darbinieki var būt laipni, bet citi - tāda sajūta, ka neieredz savu darbu? Tad, kāpēc mocīt tādus cilvēkus, kuri negrib strādāt? Lai nestrādā!

O

Komentāri (5)

B Bez vārda vārds 25.04.2022

Ne jau darbu ienīst ,bet tādus kā jūs, kur jūs saķērāt covidu? Daudzi tāpat grib ar slimības lapām labāk gulēt mājās kā vergot darbā. Problēma ir tāda ka vieni visu laiku slimo dabū kompensācijas citi atkal rukā gadiem un kalpo jums. Tāpēc interesanti kur var saķert covidu?

O OlgaLoc 25.04.2022

Un ar kādām tiesībām jūs uzbrūkat cilvēkiem? Tādā gadījumā, ne ar ko neesat labāka par nelaipniem, cilvēku nīstošiem ļaudīm. Jūs ziniet par mani vairāk, ko esmu uzrakstījusi? Ziniet visu situāciju, kāda tā ir? Ar kādām tiesībām lieciet sevi Dieva vietā?
Interesanti, kur var saķert Covidu!? Pat to jūs nezināt? Tagad cilvēki visur staigā bez maskām cits citu aplipinot!

B Bez vārda vārds 25.04.2022

Diezvai. Ir konkrēta cilvēku šķira kam līp un līp klāt tas covids. Cits reti mazgajot rokas neslimo ar covidu pa visiem šitiem pēdējiem gadiem, a te viena ar zīdaini slimo 😁😁😁

O OlgaLoc 25.04.2022

Pats interesantākais, ka cilvēki nezina lietas būtību, bet galvenais - apliet citus ar mēsliem! Cik gan ļauna ir kļuvusi šī pasaule!

R RXX 26.04.2022

Valsts pūlas un veido mājaslapas, informatīvās kampaņas par to, kā un kur nodot Covid analīzes, bet joprojām atrodas cilvēki, kuriem ienāk prātā gaidīt poliklīnikā kopā ar citiem apmeklētājiem. Cik cilvēkus, arī vecos ļaudis, aplipināji ar savu muļķību? Kur vispār loģika gaidīt rindā reģistratūrā ar Covid? Un, ja nespēj iegūglēt informāciju, neiedomājies pirms apmeklējuma piezvanīt uz poliklīniku un pajautāt? Tik tiešām - divas lietas ir bezgalīgas...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes