LV RU

Ilzes Kūku Darbnīca - Slikts Serviss.

Biju apmeklējis kafejnīcu ar savu draugu. Kad atnācu apkalpotāja uz mums jocīgi ''lūrēja''. Mēs pasūtijām ēst. Gaidijām ilgi un joprojām apkalpotāja uz mums lūkojās it kā mēs būtu kaut kādi kritiķi. Kad atnesa ēst, mēs pamanījām netīrus galdautus un krēslus, tie bija šausmīgi sasmērēti un bija daudz drupatas. Nedomāju ka jābūt tik nekvalitīvam servisam, jo šis ir tikai galvenais restorāns gan kafejnīca visā Baldonē! Kaut kas traks!

Komentāri (1)

"Biju apmeklējis kafejnīcu ar savu draugu." - kas var būt skaistāks par divu vīriešu draudzību!
"Kad atnācu apkalpotāja uz mums jocīgi ''lūrēja''." - pag, pag... atnāci viens, bet "lūrēja" uz jums? Tiešām tas "draugs" bija reāls?
"Mēs pasūtijām ēst." - tomēr "mēs"?
"Gaidijām ilgi un joprojām apkalpotāja uz mums lūkojās it kā mēs būtu kaut kādi kritiķi." - un ļoti pamatoti, kā izrādās!
"Kad atnesa ēst, mēs pamanījām netīrus galdautus un krēslus, tie bija šausmīgi sasmērēti un bija daudz drupatas." - ar ko bijāt aizņemti, ilgi gaidot ēdienu, labāk nestāstiet, ja pamanījāt visas šīs šausmas, tikai tad kad atnesa ēst.
"Nedomāju ka jābūt tik nekvalitīvam servisam, jo šis ir tikai galvenais restorāns gan kafejnīca visā Baldonē! Kaut kas traks!" - nu jā: " tikai galvenais restorāns gan kafejnīca", viss Baldones kultūras centrs. Smagi...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay