Ilze Zāle suņu audzētāja - Suņu audzētāja Ilze Zāle, krāpniecība
es gribu sniegt sūdzību, par ļaunprātīgu suņu audzētāju Ilze Zāle, kura ar ss.lv starpniecību pārdod suņus.
Es nopirku Chihuahua kucēnu izvešanai uz Vāciju 7.02.24, bet 10.02.24 dienu pēc ielidošanas valstī no kucēna nokārtojoties nāca arā milzu cērme padsmit cm gara!
Es mēģināju ar Zāles kundzi risināt šo problēmu, pēc līguma noteikumiem. Sazinājos ar klubu Favorit, kurā sastāv Ilze Zāle, bet pagaidām izskatās, ka roka roku mazgā. Vakar 16.03.24 sludinājumos ss.lv parādījās 5! sludinājumi, kur tiek pārdoti praktiski visi audzētājas suņi, turklāt vecums vismaz mana kucēna mammai ir noradīts 1,5gadi! kas ir absolūti meli! Mans kucēns ir dzimis 23.10.23! Tur kaut kas acīmredzami notiek un tiek steigā slēpts. Jo es šeit griezos pie advokāta, un bija ieteikums pamēģināt mierīgā ceļā vēlreiz sarunāt, ka 14 dienu laikā audzētājai man jaatmaksā vetārsta izdevumus.
Laiks bija līdz 11.03.24
Mes vel joprojām cīnamies ar parazītiem.
Tā nedrīkst notikt! Latvija ir EU un es cīnīšos, par taisnību!
Kluba atbilde pēc pārbaudes, ka potes veiktas un pretparazītu nosaukums tablešu tika nosaukts. Nosaukts?! Un? Tā nav pārbaude! Un tagad tie suņi visi tiek pārdoti! Es atkārtošos..
Es cīnīšos, par taisnību!
Pievienošu foto no sludinājumiem, kur redzams Ilzes Zāles mob. tālrunis.
Nākotnē var būt sludinājumi ar citu nr., jo tur ir ģimenes "bizness" ar daudz šķirnēm!
Pievienot komentāru