www.sudzibas.lv Ilze Krūmiņa negodīga pārdevēja

Ilze Krūmiņa - negodīga pārdevēja

Pērkot kūpinātu vistu un desu, pieturot ar roku - palielina svaru pirkumam un noskanē dārgāku produkta cenu, uzmanieties šajā nodaļā !

V Vasilijs 20.07.2011

muļke, pati saprati ko uzrakstīji ??? Sver vienā galā, bet skanē un apmaksā pie kases ! Un to ko iesvēruši, to arī kasiere izsit !

M Margarita 20.07.2011

Vasilij,
muļķis esi tu, jo uzrakstīts ir saprotami. Sūdzība ir par pārdevēju nodaļā, nevis kasieri.

Autorei,
vai ir pilnīgi droši, ka pārdevēja tā darīja? Vienkārši nevaru iedomāties, ka viņai būtu kāds labums no tādas svaru pieturēšanas.

T Tinte 20.07.2011

Labums varētu būt, ja it kā esi pārdevis 1kg gaļas, bet reāli tikai 800 g. Tādēļ 200 g var ņemt mājās un neviens neko par iztrūkumiem neraustīs.

J Jolanta 20.07.2011

Ja, tici rakstītām. Pati redzēju lidzīgu bildi RIMI veikalā Barona centrā. Pārdevējs (virietis) svera malto gaļu kastītēs, pieliekot virsū roku. Tad limēja virsū uzlīmi ar cenu, un kastītes ar gaļu lika uz vitrīnes, kur pēc laika tos ņēma pircēji. Šmaukšanas un zādzības ir visur, laikam...

T ToJolanta 20.07.2011

Tā ir Latvijas igtspējas politika-vilks paēdis un kaza dzīva!Cik pārdevējs nošmauc no pircējiem, tādu algu arī saņem.

I Ieva 01.08.2011

Anri,
viņš neko nevar aiznest mājās tāpat vien.. ir jābūt čekam un pārdevējas parakstam - tas ir jāuzrāda apsargam kurš visu pārbauda - arī somiņu pirms iešanas mājās no veikala.. Nav jau tā, kā izskatās no malas - ka visu par paņemt un aiznest kur gribas.