Iluta Bērziņa - nesapratu

Vienu dienu meklēju aizdevumu. Nezinu no kurienes ar mani sazinājās Iluta Bērziņa no Aizkraukles. It kā sarunājam ka tiksimies konkrētajā dienā, vietā un laikā. Atbraucu- saņemu e-pastu: esmu sapulce jāpagaida 2 stundas. Tā kā bija ko darīt laiks pagāja ātri. Pēc paris stundām saņēmu e-pastu: tiksimies rītdien pl. XX:XX. Aizbraucu mājās. Nākamajā dienā tas pats, nogaidot pāris stundas atkal aizbraucu prom. Sarunājam trešo reizi. Šoreiz es nogaidīju 5 stundas, pēc kā saņemu e-pastu: pagaidi vel dažas minūtes. Pacietības gaidīt vairāk nebija un es aizbraucu mājās.- Bija iedots tālruņa numurs,bet neviens nekad neceļ klausuli.Neviens pārvest naudu neprasīja. Jautājums: priekš kam likt cilvēku gaidīt ilgu laiku? Vai kāds ir saskaries ar šo personu. Saka ka viņa ir Iluta Bērziņa, 27 gadi, uzņēmēja.

F