www.sudzibas.lv Ilona Kampara Neprofesionāls ārsts

Ilona Kampara - Neprofesionāls ārsts

Sūdzība par Ilonu Kamparu.
Ir pagājis gads, tāpēc psiholoģiskās rētas jau ir sadzijušas, tāpēc nolēmu beidzot uzrakstīt. Ilona Kampara – paviršākais un nezinošākais ārsts. No pirmās laulības man ir divi lieli bērni. Ar otro vīru ļoti vēlējāmies bērniņu, bet, diemžēl, grūtniecības 22. Nedēļā man notika spontānais aborts. Detaļās neiedziļināšos. Pēc 1.5 gada atkal iestājās grūtniecība. Meklēju ārstu pie kā varētu uzstāties uzskaitē. VC4 man ieteica Kamparu. Ierodoties uz pirmo vizīti, viss it kā likās labi. Izstāstīju savu anamnēzi, kā arī iesniedzu visu dokumentu vēsturi no iepriekšējās grūtniecības, kā arī vairās reizes minēju, ka LAGS centra, kas atradās Rīgas dzemdību namā, ārsti man nākamo grūtniecības reizi ieteica veikt plānoto dzemdes aizšūšanu. Nu tā pirmajā reizē Kampara man izrakstīja kaudzi zāles, informēja, ka, ja es palikšu pie viņas grūtniecības uzskaitē pa maksu (nevis valsts apmaksātajā programmā), tad varēšot pie viņas tikt kad vien vēlos, likdama man saprast, ka attieksme man būs “prioritārāka” nekā pārējām topošajām māmiņām, tāpēc piekritu maksas grūtniecības uzskaitei pie Kamparas. Lietoju izrakstītās zāles, kad kādā reizē uzjautāju, cik man ilgi (neatceros nosaukumu) konkrētās zāles lietot, saņēmu atbildi – priekš kam Tu tās vēl dzer, Tev taču var no tām atslāņoties placenta. Kur Kampara bija agrāk? Paviršas apskates, pavirša attieksme, zinot, ka esmu riska grūtniece. Konveijers! Augļa ultrosonogrāfiju vispār veica neprofesionāli– nulle, sajūta, ka mani pārbaudīja studente, kas neko nevar ieraudzīt, nesaprot kā pierakstīt izmērus un tml. Ar to vēl viss nebeidzās – pēc pirmā skrīninga, Kampara mani nosūtīja uz Vienības gatvi, jo skrīninga rezultāti uzrāda paaugstinātu ģenētisko saslimšanas risku (piemēram, dauna sindromu un tml.) lai veiktu papildus pārbaudi – ultrosonogrāfiju. Vienības gatvē man piedāvāja paņemt veikt augļūdens paraugu, vai arī veikt asins analīzi (NIPT neiznvazīvs prenatāls tests 21., 18., 13., trisomijai, triploīdijai, un dzimumhromosomu skaita izmaiņām). Piekritu asins analīzēm, kuras man izmaksāja 560EUR. Analīzes tika nosūtītas uz Briseli, pēc 10 dienām saņēmu atbildi, ka viss ir kārtībā. Biju gatava darīt visu ko liek ārsti, lai tikai tiktu pie bērniņa, lietoju visas izrakstītās zāles, grūtniecības jostas, pilnībā atturējos no dzimumattiecībām u.c.. 23.04. 2015., no rīta piecēlos, lai ar vīru dotos uz darbu, bet nelāgi jutos – tāda kā smaguma sajūta. Aizbraucot līdz darbam, vīram teicu, ved mani pie ārsta, jo nelāgi jūtos. Pieklauvējot pie Kamparas kabineta durvīm, pavēru tās un paskaidroju, ka man nav šodien vizītes diena, bet tāda nelāga pašsajūta, tāpēc esmu ieradusies, uz ko saņēmu atbildi – Es tagad pieņemu citu pacienti, ir jāgaida. Nogaidīju kādas 40 minūtes līdz tiku pie viņa kabinetā. Paskaidroju kā jūtos. Kampara neapmierināta lika kāpt uz ginekoloģiskā krēsla, veica pārbaudi ar “pirkstu” un noteica – Piena sēne!! Kad jautāju, kas ar dzemdes kalku, noteica, nu jā ir pavēries, ej lejā samaksā, uztaisi magnēzija injekcijas un brauc mājās. Tā arī izdarīju. Tās pašas dienas vakarā mani aizveda uz Stradiņu slimnīcu, kur 24.04.2015., plkst. plkst. 00.30. dzemdēju puisīti (loģiski bez izdzīvošanas iespējām), nekādas infekcijas netika atrastas.
Vai tiešām Ilona Kampara ir tik naudas kāra, kad aizmirst par Hipokrāta zvērestu un to – kāpēc šo profesiju ir izvēlējusies. Zinot manu anamnēzi, kad katras divas nedēļas bija jāpārbauda dzemdes kakls ultrosonogrāfijā (kas netika darīts, jo vizītes tika nozīmētas reizi mēnesī), bija jānosūta uz dzemdes kakla aizšūšanu vai pesārija uzlikšanu, kas arī netika darīts. Vienīgais, kas šo ārsti interesē ir viņas naudas maka iezums, grūtniecei pabojāt nervus ar visādiem ģenētiskiem riskiem, dauna sindromiem un tml. Mīļās meitenes un sievietes, ja jums ir jāizvēlas ginekologs – Ilona Kampara tikai gadījumā, ja tas būs pēdējais ginekologs uz šīs pasaules!!!

E

E ELLIO 14.05.2016

Šīs visas lietas ir jāraksta iesniegumā Veselības inspekcijā, nevis jābļaustās internetā. Te neviens neko nepalīdzēs.

A agiimagii 14.05.2016

Šeit sūdzības raksta, lai brīdinātu citus. Varbūt kāda jaunā māmiņa būs pateicīga par šo sūdzību. Tā nav joka lieta, man kļūst neomulīgi, ka ārsts var būt ar šādu attieksmi.

E ELLIO 15.05.2016

Jaunajām māmiņām būtu jāsavalda savas hormonu vētras un jābeidz sevi uzskatīt par varonēm, jo palikušas stāvoklī.

S savsviedoklis 19.05.2016

Esmu dr.Kamparas paciente jau daudzus gadus. Priecājos par katru apmeklējumu, jo daktere ir gan ļoti kompetenta ginekoloģe un dzemdību speciāliste, gan patīkams, sirsnīgs , atsaucīgs cilvēks. Esmu ieteikusi dakteri arī savām draudzenēm un visas ir apmierinātas, jo beidzot ir atradušas to ginekologu pie kuras ir vēlme nākt uz regulārām pārbaudēm. Ja reiz Jums uzskatāt, ka ārste ir rīkojusies neprofesionāli, tad rakstiet sūdzību Veselības inspekcijā...tikai Jūs to noteikti nedarīsiet, jo tas būtu par pamatu profesionālam izvērtējumam situācijai. Anonīmi nomelnot ārstu un visas savas nelaimes novelt uz medicīnas personālu ir daudz patīkamāk...Nekādu seku šādai nomelnošanai taču arī nav...Fui..

K Kristine1986 17.05.2017

Jā, attieksme pavirša! Drausmīga attieksme, konvejers un paviršība! Man pie vinas gāja drausmīgi, arī grūtniecības sākumā sarežgījumi, pavirša ārstēšana, arī sūtīja uz dārgajām analīzēm Vienības gatvē, aizliedza tuvību ar vīru visus 9 mēnešus un vēl 6 pēc bērna piedzimšanas... drausmīga attieksme, vina nevar strādāt par ārsti! No manis atvadījās 38 ned un vairs nepienēma, pat ne tad kad jau 10 dienas pārstaigāju terminu un nesapratu, kas ar mani notiek, ka likās, ka bērns kluvis vēderā nekustīgs... drausmīgi! Un es varētu turpināt... Neejat pie Kamparas, it seviški grūtnieces!

B belluks 28.02.2018

Esmu grūtniece uzskaitē pie Kamparas. Ziniet, pēc katras vizītes pārņem tāda sajūta, ka viņa akcentē un grib tikai sliktās lietas teikt .Sajūta tāda, ka viņa kā emocionālais vampīrs barojas no tā, ka pacientam ir pateikusi kaut ko sliktu.Apsveru domu doties prom, bet neesmu no tiem "staigātājiem ".Katru reizi domāju, a varbūt šoreiz tā nebūs .
Māsiņa gan ir dikti jauka .