www.sudzibas.lv Ilona Dreimane Negodīgs īrnieks Ilona Dreimane

Ilona Dreimane - Negodīgs īrnieks Ilona Dreimane

Uzmanību, negodprātīgi īrnieki – Ilona Dreimane (dzimusi 07.12.1979.) ar vīru un meitu Santu. Vēlos brīdināt tos, kas plāno izīrēt dzīvokli, īpaši Āgenskalnā un Imantā. Vienmēr atrod atrunas, lai pagaida, jo vīram veikta operācija slimnīcā, par ko atdoti visi ietaupījumi, vai kaut kādu iemeslu dēļ nemaksā algu. Vēlāk vienkārši ignorē un neatbild uz telefona zvaniem un ziņām. Par samaksāšanu melo! Izvācās no dzīvokļa, bet nesamaksāja par pēdējiem diviem mēnešiem komunālos maksājumus. Nodeva atslēgas ar meitas Santas starpniecību, solīja, ka norēķināsies par komunālajiem tuvākajās dienas. Bet naudas joprojam nav.

really? 11.10.2018

Nav ko sudzeeties, ja liigums nav bijis un nekadas drosibas naudas nav tikusas iekaseetas, sadiem gadijumiem..

J Jelena Pentjugova 11.10.2018

Līgums par dzīvokļa īri bija noslēgts un drošības nauda bija samaksāta. Pēc Ilonas lūguma drošības nauda tika novirzīta īres maksai, jo bija problēmas ar vīra veselību. Un es gāju pretī. Tagad tā vairs nedarīšu. Dēļ tādiem “labiem” īrniekiem citiem uzticības nebūs.

J Jānis Adijāns 11.02.2019

nu ko... lai arī cik nepatīkami, marš uz tiesu!