Ilmars Muiznieks sūtījumu un cilvēku pārvadātājs LV-UK-LV - Briesmīgs serviss

Esiet loti uzmanigi! Nekad nebrauciet ar so parvadataju. Briesmigs serviss un cilveks! Kad iebrauca uk teritorija:
1 - nelava cilvekiem iet tualete, tikai tad, kad viņam vajadzēja apstāties
2 - neļava izkapt no mašīnas lai iegadatos pārtiku un ūdeni (uk izsnīga un brauciens sanācis ilgāk neka bija plānots, visa pārtika un dzērieni, kas tika paņemti līdzi beidzas)
3 - bija loti rupjs, teica, ja izkapsi ara, tad vins negaidisot un brauksot talak un tu paliec seit, un tiec gala pats!
Tādas lietas, tāda necilvēciska attieksme un vel par to jāmaksā! Kad cilvēks ir spiests izvelieties tieši tādu veidu lai tiktu uz uk, kad citas izejas nebija tieši tajā laika! Nebija tur individuālas pieiejas! Neticiet! Pasargājies sevi un savus tuviniekus!

Papildināts esigodigs 11.12.2017

E

R rezekneAA553 17.12.2017

eto sia Muizniece, killeri uz cela

P Pēteris Sīlis 01.01.2021

Ilmārs Muižnieks nodarbojas ar paku, sūtījumu piegādi no Latvijas uz ārzemēm. Savus pakalpojumus piedāvā internetā. Paļāvāmies uz to, ka informācija sludinājumā par pakalpojumu ir patiesa un pieteicām sūtījuma piegādi, izmantojot sludinājumā norādīto telefona numuru. Pieredze bija nepatīkama.
Sarunājām satikties, atdevām paku un samaksājām piegādes cenu septembra vidū. Nākamo 3 dienu laikā kurjers nebija sasniedzams, Ceturtajā dienā mēs viņu sazvanījām. Saziņai vienmēr izmantojām vienu un to pašu numuru. Atbildēja tas pats cilvēks, kuram bija nodota paka bet sarunas laikā viņš sevi nosauca par organizētāju nevis kurjeru, un paziņoja, ka nezina, kur atrodas kurjers, bet solīja mums atzvanīt.
Piektajā dienā ziņu nebija, Nolēmām sazvanīt sestajā - klausule tika pacelta un mums paziņoja, ka kurjeram ir salūzis transports pusceļā - ārzemēs. Atkal solīja atzvanīt, kad tas būs salabots. Nākamo trīs dienu laikā no kurjera nebija ziņas, zvanījām paši. Šoreiz mums patieca, ka transports ir saremontēts un paka būs nogādāta nākamajā dienā.
Pagāja nākamā diena, vēlāk pakas adresātam piezvana jau cits numurs. Tas bija kurjers no citas organizācijas, kas paziņoja, ka Latvijā viņa rokās nonāca paka, kura jau bija atvērta. Ar jauno kurjeru paka bija nogādāta veiksmīgi, par laimi nekas nebija no tās izņemts, visticamāk, tādēļ, ka iekšā nebija vērtīgu mantu.
Secinājumi: Bezatbildīga un vienaldzīga attieksme pret klientiem, Pastāv risks būt apzagtam, Dezinformācija un melošana, Transports un piegādes laiki neatbilst sludinājumā norādītajai informācijai.

I Ilze Smith 26.05.2022

Ilmārs Muižnieks pieņema sūtījumu apmēram 100kg bet atveda tik 5kg jo visas labās mantas izzaga. Atstāja tik drēbes. Kad zvanijam sūdzēties, viņš draudēja veselībai. Ļoti ieteiktu neizmantot.