www.sudzibas.lv Ilgvars Dagnis Seimanis Ilgvars Dagnis Seimanis-krāpnieks un zaglis

Ilgvars Dagnis Seimanis - Ilgvars Dagnis Seimanis-krāpnieks un zaglis

Nekad neuzticaties šim apkrāpējam un zaglim Ilgvaram Dagnim Seimanim. Izmantojot jūsu uzticēšanos, izkrāps no jums naudu un nozags jūsu mantas. nepietiek jau ka tā sūdus LV sataisījis pāri galvai, tagad uzdarbojas Anglijā un drīz itkā maukšot uz Grieķiju. no draugiem viņš ir izdzēsies apzināti, jo no pazīstamiem cilvēkiem ir sazadzies visādas lietas-telefonus, naudu utt. sirdsapziņa šim parazītam ir svešs jēdziens. nekad nekādos darījumos neielaidieties. no visām darbavietām ir vai nu aizmucis vai arī atlaists par zagšanu, tapēc pašlaik uzturas Londonā, kur arī jau vairs nav iespējams uzturēties, jo pārāk daudzus jau ir vai nu piečakarējis vai arī mēģinājis. foto arī ir pieejams

V Vasja 24.12.2010

Un vēl viņš zog lietotas meiteņu apakšbikses!