Iļģuciema bibliotēka - Nepatīkama attieksme

Vienmēr visās bibliotēkās, kuras esmu apmeklējusi, esmu jutusies omulīgi, jo saņēmu pieklājīgu un korektu uzvedību, attieksmi no darbinieku puses. Bet šodien, apmeklējot Iļģuciema bibliotēku, izgāju no tās ar ļoti nepatīkamu sajūtu, jo, nepietiekot ar to, ka, palūdzot atrast konkrēto grāmatu, tā nestāvēja tur, kur tai ir jāstāv, viena no bibliotekārēm man vēl sāka uzspiest sakārtot grāmatplauktus, jo pēc viņas teiktā "grāmatām ir jāstāv taisni, nevis ieslīpi". Biju šokā, jo nekad nevienā bibliotēkā šādu šķietami sīkumainu, taču jūtami nepatīkamu situāciju neesmu piedzīvojusi. Grāmatas jau sākumā stāvēja slīpi un, kamēr viena no bibliotekārēm palīdzēja atrast manis meklēto, otra sieviete vienkārši pārsteidza mani ar šādu uzvedību. Kad atbildēju, ka es tiem konkrētajiem plauktiem pat nepieskāros un ka tur jau sākumā grāmatas tā stāvēja, sieviete sāka ar mani bez maz vai strīdēties. Pēc šāda maznozīmīga starpgadījuma, man vairs vispār nav vēlēšanās apmeklēt šo bibliotēku, jo tajā vērojama tik nekorekta darbinieku attieksme. Par kārtību bibliotēkā ir jāatbild bibliotekāram, nevis jājūtas slikti apmeklētājam.

Tu Turkey901 05.09.2019

Ej paraudi par šo starpgadījumu mammai klēpī, ka biliotekāre lika sakārtot grāmatas un aizskāra Tavu trausjo jēra dvēseli!

Ko Kortnija1 05.09.2019

Kāpēc gan klientam būtu jākārto grāmatas?

Tu Turkey901 05.09.2019

Kad piens vēl uz lūpām nav apžuvis, tad ir jāieklausās un jāciena vecāku cilvēku viedoklis un lūgumi, ja, protams, vecāki ir "normāli" audzinājuši!

Paldies, Kortnija1!;)
Dārgais Turkey901 lietotāj! Pārskatot tavu profilu un ieraugot tavu aktivitāti sudzibas.lv, rodas iespaids, ka tev nav citas nodarbošanās, kā tikai sēdēt šajā portālā un rakstīt rupjus komentārus. Skumji, ka tā, jo patiesībā nevienam neinteresē tavs "plašais" vārdu krājums un "domājošais" prāts. Šis portāls ir domāts sūdzībām, nevis tam, lai tādi kā Tu šeit piesārņotu vidi ar savām negācijām. Izskatās, ka Tu esi tas, kuram bērnībā pietrūkusi audzināšana un tāda mācība kā ētika. Ja vēlies izteikt savas domas par kādu sūdzību, tad iemācies to darīt kā normālam cilvēkam pienākas, nevis parādīt sūdzību rakstītājiem, ka sen neesi dabūjis pa muti. Labāk sāc nodarboties ar sportu, nevis sēdi un raksti šeit savas preteklības. Iesaku sākumā padomāt pirms publicē kaut ko zem manas sūdzības. Es un domāju lielākā daļa sūdzību iesniedzēju raksta šeit savus pieredzes stāstus, lai darbinieku attieksme Latvijā kļūtu korektāka, jo, ņemot vērā tik plašo sūdzību skaitu šajā portālā, mūsu valstī ar to ir problēmas. Lai tev jauka turpmākā dienas daļa!

Ot Otis 05.09.2019

Stāsts par pusmūža bibliotekārēm ar kaķi. Visi jaunieši narkomāni. Visi vīrieši c*****. Visi citi vainīgi pie viņas dzīves problēmām, tāpēc kaut kā jāieriebj vai jācenšās jebkura cita cilvēka katra diena sabojāt kaut par 1% (hihihi)

Nākošreiz pajautā, kur ir kādi publiski lasāmi, redzami noteikumi par to kā jāstāv grāmatām. Ja tādu nav , tad bez sirdsapziņas pārmetumiem vari teikt, lai pati dara savu darbu. Savādāk... es nesaprotu ar ko gan citu viņām tur nodarboties? Kādi pienākumi ir bibliotekārēm? (hihihi)

Tu tumšā_šokolāde 05.09.2019

Tiešām, nākamreiz tā būs jāizdara:D Piekrītu Tev, paldies:)

really? 05.09.2019

aizej gan otrreiz un samekle paspalidzibas gramatu plauktu, dzivee noderes!

Paldies!:)