Ilgezeem SIA - Krāpšana

Ja apdomājiet, kāds iet tur strādāt, padomājiet 2x. Totāls alkoholiķu saiets. Par algām melo, maksā aploksnēs. Vid būtu jāpievērš šim uzņēmumam pastiprināta uzmanība. Vasarā reālu dzīvi neredzi, jo tevi principā piespiež strādāt 6 dienas nedēļā pa 10-12h, pretējā gadījumā no algas noņem.

P

MURAKAMI 04.01.2022

Man liekās, kā sudzēties jēgas nav. Un daži no firmas priekšniekiem, sēz domē...

P Pacans55 04.01.2022

Šis vairāk ir brīdinājums cilvēkiem .!

MURAKAMI 04.01.2022

"Totāls alkoholiķu saiets." pareizi. Vienīga rūpnica, kur ražo medalu. :D

Ai, kārtējo aplokšņu cienītāju darba devējs pēkšņi "piespiež", laikām tas darba devējs ar patagu strāv klat :) Uz Darba inspekciju aiziet, protams, nav lemts? Vai VID uzrakstīt vēstuli?

P Pacans55 10.02.2022

Kas tieši Tev nepatīk tajā , ka pabrīdinu cilvēkus par, iespejamu , vilšanos .!? Un kas Tev liek domāt , ka nav rakstīts uz VID .!?

R ritulja10 14.03.2022

6 дней! Я работала 18 ! дней подряд. Сменного продавца даже не искала фирма. Я повредила плечевой сустав серьезно потому что работала одна все эти 18 дней. Сама нашла продавца по объявлению в ss. com. Ушла на больничный и мне по истечении больничного листа менеджер Андрей объявил, что моё рабочее место занято. Т. е.в этой шараге не только не платят нормальную зарплату, но и к людям относятся как к мусору! Я за самый прибыльный месяц июнь заработала 359 € ! Оборот в июне был свыше 10 тысяч €.