www.sudzibas.lv Ilats.lv Krāpniecība

Ilats.lv - Krāpniecība

Vēlējos informēt par šo interneta veikalu "iLats.lv", neizmantojiet šo internet veikalu, jo tiksiet apkrāpti. Nedabūsiet ne preci ne naudu atpakaļ. Telefona numuri neeksistē un norādītajā adresē tāda veikala arī nav. PTAC man teica, ka te visi gali esot ūdenī un neko nevarot darīt.Gress1 SIA (Shopix.lv; ilats.lv)

T

L logitech 15.10.2015

http://ilats.gold.lv/, Gress1 SIA, Shopix.lv, ilats.lv ir viens un tas pats veikals ko vada 1 un tā pati persona, vispār tur labi ja kādas 2 personas vai 3 personas kas ap šo lietu grozās. Ja esi apkrāts tad laipni lūgts klubiņā. saites ->http://www.sudzibas.lv/gress1-sia-shopix-lv-ilats-lv-c37127.html#c180241. Drīzumā tiks meklēta šī persona -> https://www.facebook.com/zigmunds.cerbulis Ja ir kādam vēlme sūtiet augšā sameklēšu informācīju un padošu ziņu.

L logitech 15.10.2015

Adresē Tvaika iela 34-66 un Klusā iela 7-37 šī persona nav sasniedzama tā vietā tur satiku kādu studentu vārdā Kristers, Kristaps (vai kaut kā tā) un teica kad ši persona tur vairs nedzīvo, bet gan dzīvo kaut kur dārziņos. Un tad par laimi satiku mājas pārstāvi kas teica kad šī persona esot jau kādam parādā 2000 eiro. Tāpēc vērojam uzmanīgi ar ko sadarbojamies.