www.sudzibas.lv Ikariam.lv Ikariam.lv adminu patvaļa

Ikariam.lv - Ikariam.lv adminu patvaļa

Gribu pastāstīt par spēli Ikariam un tur esošiem noteikumiem, kuri ir izdevīgi tikai ikariam adminiem! Uz manu e-pastu tika nosūtīts jauks apraksts par onlein spēli ikariam. Intereses pēc iegāju un sāku spēlēt spēli, izveidoju jau vairākas pilsētas prieks pašai par to, bet viss sākās ar to, ka tur piedāvā arī pasūtīt premium kotu. Pirmoreiz to pasūtiju intereses pēc, kādus tad labumus tur piedāvā? Pirmās 3 dienas viss labi, bet ceturtajā dienā netieku savā kontā iekšā, esmu šokā un nesaprotu kas par lietu, un te mans lielais pārsteigums, esmu kādu paviegli aizvainojusi? Protams centos to noskaidrot, jo zinu ka nevienu nēsmu aizvainojusi?? Rakstu adminiem, ka nekas tāds nav noticis, bet atbildes nav nekādas. Bet noteikumos skaidri un gaiši rakstīts, ka tas viņiem ir jānoskaidro? Bet viss jaukākais sākās, tad kad varēju pieslēgties savam kontam tur man Ikariam.lv jauki paziņo:
Jūsu Premium konts beigsies pēc 24 stundām. Lūdzu atcerieties to atjaunot!
Ja nevēlaties to atjaunot, neaizmirstiet saglabāt savas piezīmes. Tāpat Jūs zaudēsiet arī celšanas rindu, bet ja ēka uz to brīdi būs konstrukcijas stadijā, tā tiks pabeigta.
Jauki redzēt tādu vēstulīti it seviški, ja to nēsmu izmantojusi pilnībā!
Domājat, ka ar to beidzās nemaz ne kā pasūtiju premijum kontu, tā atkal pēkšņi ne tā uzvedos, šoreiz pat nebija nekāda jēdzīga skaidrojuma, ko esmu nodarijusi?
Vai tiešām jau krāpnieki ir iemanijušies savāk naudiņu arī onlein spēlē, nav tak kazino!!! Gribētos zināt vai esmu tāda vienīgā, cik zinu, ka ne!