www.sudzibas.lv I.K.A-agency, Agnese Dzene Tuksi solijumi, kraapniece

I.K.A-agency, Agnese Dzene - Tuksi solijumi, kraapniece

Sveiki! Gribu briidinaat tos kas veelas iekaartoties darbaa aarzemees ar I.K.A-agency paliidziibu. Nezinu vai shii agentuura kaarto darbaa arii citaas pilseetaas un kaa ir tur, bet tiem kam paredzeets braukt uz Spalding UK - esiet uzmaniigi, nekas no soliitaa neatbilst patiesiibai. Es neizpluudiishu tagad garos tekstos un neuzskaitiishu apkraaptos cilveekus, bet tiem kas plaano kautkur braukt caur sho agentuuru iesaku pieregistreeties draugiem.lv domu grupaa Spalding UK, tur ir vairaaki diskusiju temati par sho I.K.A-agency un taas paarstaavi Agnesi Dzeni un vinjas sabiedrotajiem Annu un Vitaaliju, kas nodroshina ar dziivoshanu kaa bomzjiem, bet par to nokaash labu naudinju! Esiet uzmaniigi! Ja plaanojat braukt ar sho firmu, pieregistreejieties un palasiet kas juus sagaida!!!

S Sanita 12.05.2011

Labdien! Mani sauc Agnese Dzene, mana komercprakse ir I.K.''A-agency''. Komersants reģistrēts UR 16. septembrī, Datu valsts inspekcijas atzinums izsniegts 5. oktobrī. Šā gada 9. novembrī iesniegti dokumenti NVA licenzes saņemšanai, 10. decembrī iesniegti labojumi iesniegumam licenzes saņemšanai. Komercprakse darbojas veiksmīgi, sūdzības no klientiem NAV saņemtas. Šajā portālā publicētie raksti ir klaja apmelošana un negodīga konkurence, jo I.K. ''A-agency" NAV nekāda sakara ar Tatjanu Kirilovu!!! Jau vasarā izskaidroju lietas apstākļus inspektorei Z.Daņilovai. Pirms neilga brīža runāju ar N. Rozenfeldu, kas apstiprināja, ka šeit ievietotā informācija NAV nākusi no policijas avotiem, neesmu meklēšanā. Ar šodienas datumu Rīgas reģiona pārvaldes KP 3. birojam nosūtīts iesniegums par goda un cieņas aizskaršanu, pamatojoties ar šo internetā ievietoto informāciju.
Personīgās domas- šī informācija ir garlaicības māktu cilvēku izdomājums, jo nav nekāda māksla bez pamatojuma kādu anonīmi apsūdzēt un celt neslavu. Atkārtoju, ka I.K. ''A-agency'' nav nekāda sakara ar Tatjanu Kirilovu. Tas, ka mans vārds ir parādijies kkādos komentāros un ir cilvēki, kas izdara nepamatotus secinājumus, nevienam nedod tiesības mani nomelnot un nepatiesi apsūdzēt. Par I.K. ''A-agency'' ir tikai labas atsauksmes un tā tas būs arī turpmāk.Interesenti, lūdzu jautāt esošo klientu kontaktinformāciju personīgi.
Pēc sazināšanās ar Valsts Policijas KP 3. biroja inspektoriem Rozenfeldu un Daņilovu un pēc viņu ieteikuma, lūdzu izņemt sūdzību par I.K. "A-agency" kā arī jautājumu sadaļā ievietoto topiku.

Ar šodienas datumu ir iesniegts iesniegums Rīgas reģiona pārvaldes KP 3. birojam iesniegums par goda un cieņas aizskaršanu! Informācija ir klaji apmelojoša un tiek veikta negodīga konkurence. Neesmu krāpniece, policija mani nemeklē.
Ar cieņu
Agnese Dzene
Es vinjai ticu.

L lainii 12.05.2011

Tā, Purgaili, man apnika tavi jēlie posti visos domubiedros!!!
Lūdzu administratorus dzēst diskusiju.
Situācijas izklāsts:
Misters Purgailis izbrauca ar pārvadātāju uz UK 29.04. Naktī no sestdienas uz svētdienu, pēc LV laika 4.00. Ainārs zvanīja man, ka atrodas 2-3 h braucienā no Bredfordas un nevar sazvanīt sagaidītāju. To izdarīju un pateicu sagaidītājam Armandam, ka lai neiet gulēt, bet sēž un gaida. Viņš tā arī darīja- sēdēja livingrūmā un gaidīja. Rezultātā Misters Purgailis ieradās tikai 13.00 otrā dienā !!! Vai tad tiešām bija tik grūti kaut sms uzrakstīt, ka nebūsi pēc tām 2 h, bet gan pēc 9!!!??? Armands, maigi izsakoties nebija laimīgs, jo tā bija vienīgā brīvdiena un nakts, lai izgulētos, Labi, kam negadās. Tu vienkārši nerēķinies ar citiem un basta! Labi, ejam tālāk.
Purgailis ieradās jau ar pozu, ka viss ir slikti un vispār- nav ne sarkanā paklāja, ne orķestra! :D Sāka lekties ar mājā dzīvojošajiem, ka labāk būtu braucis uz Nīderlandi, jo tur čomi utt. Bet manis pēc, es taču Tevi nespiedu braukt uz UK!(fool) Citi, kas dzīvo tajā mājā, jau laicīgi notinās, jo saprata, ka atkal atbraucis gailis-latvietis, kurš domā, ka visa Eiropa viņu gaida, ka ir neaizvietojams un vispār labākais un visskaistākais. :D Nu labi, skatos, ka tā ir tava pārliecība un dzīvo tā. Ne jau velti Latvijā Tu nebiji vajadzīgs.
Aināram uzreiz tika paskaidrots, ka ir svētdiena un viss ir ciet, lai izguļās un atpūšās pēc brauciena. Jau ar sarauktu degunteli, ka kāds atļaujas viņu pamācīt, Aināru aizveda uz mūsu sarunāto dzīvesvietu. Protams, ka tā arī nebija gana laba. :D Nu pils nav, džakuzi un zelta klozetpoda ar nav. :D
Atvadoties Armands vēl teica, ka lai droši zvana vai atnāk, ja ko vajag.
Pirmdien 02.05. agri no rīta Ainārs zvanīja sagaidītājam un autoratīvā tonī pieprasīja, lai aizved uz aģentūrām. Te LV runājām par Asist, jo tajā brīdī tur aktīvi ņēma darbiniekus. Ar darbā iekārtošanu nenodarbojos un Ainārs to zināja! Viņam tika paskaidrots, ka sakarā ar Karaliskajām kāzām ir bank holidays( UK dzīvojošie zin, kas tas ir) un gan Asist, gan citas aģentūras un bankas ur ciet, bet var parādīt pilsētu un no otrdienas sazvanīties un visu izstaigāt, jo mājā vienmēr ir kāds no puikām, kurš var palīdzēt. Uz šo atbildi Ainārs atcērt, ka viņam neko nevajag un viņš pats ar visu tiks galā. Tūlīt pēc tam seko vēstule man, ka esmu ļauns cilvēks un krāpniece! WTF?!?!
Tad ko Tu gribēji, lai izdaru neiespējamo un Tevis dēļ atver visas aģentūras un bankas, jo redz- Ainārs ir ieradies??? Kā Tu to iedomājies??? Jau pirmdien Ainārs internetā sāka izplatīt dezinformāciju, ka viņam neviens nepalīdz un ka es esmu krāpniece utt??? Tu ko gribēji- lai kāds vislaik guļ uz tavas istabas sliekšņa un ka pašam pat nekur nebūs jāpiezvana??? Tu vispār ar galvu draudzējies? Pēc pirmdienas Ainārs nav zvanījis ne man, ne sagaidītājam, lai kaut ko jautātu vai skaidrotu situāciju. Tikai uzbraucieni internetā, lielākoties anonīmi vai zem segvārda Anete! Nu tiešām, kā maza meitene...:D Tikai plika apmelošana un dezinformācija.

Labi zinu, Aināriņ, ka tev šodien bija jau 3 darba dienā un lai atstresotos pēc darba, Tu ķengā mani internetā. Un zinu arī to, ka Tu pie mājas saimnieka dzīvo uz parāda, jo man vakar zvanīja un jautāja vai mest Tevi ārā vai ko? Es protams, pielūdzos, lai tevi atstāj. Nenolaidīšos līdz Tavam līmenim. Līgumā rakstīts, ka jāmaksā par īri 2 nedēļas uz priekšu, bet Tu? Tu uzdrošinies man pārmest, ka es neesmu izpildījusi kādu līguma punktu, lai gan no dažiem pats atteicies pirmdien, jo sapūties kā maza meitene!!! Esmu izpildījusi un 100%!
Es taču neiešu tagad uz galvas stāvēt, nevajag- tad nevajag! Lūgties neviens neies!
Par linku- oi.oi...komentāros viens no 5 vārdiem ir manējais, nu un?
Tā kā, lasītāji, izdariet secinājumus... Ne jau velti negrib citi palīdzēt tautiešiem, jo nepateicība un apmelošana ir alga tam visam. Novēlu citiem neuzrauties uz šādiem Purgaiļiem!

ssis ir copy-paste no draugiem.lv domubiedriem. taa, redz- suudzeetaji passi vien ir vainiigi. esmu atskatiijusies uz taadiem sudzeetaajiem.

A aija 12.05.2011

tās ir tīrās muļķības ko šī santa raksta jo es pati tobrīt tajā mājā dzīvoju!!!

B Blondaa 12.05.2011

Ticēt jau nav nevienam aizliegts. Kamēr neuzkāp pats uz tā grābekļa. Lai veicas aizbraucējiem, bet ar A.Dzenes k-dzi cerams tiksimies kādā citā iestādē, ja kāds labs cilvēks nepaspēs viņu uz mežu aizvest un...

K Klinta 21.05.2011

Taisniiba par Annu un Vitaaliju. Zinu vinus loti labi. Bet nu jau ir tik taalu, ka Vitaalijs pats muuk prom no Annas. Apnicis laikam kurpes laiziit. Nekad neuzticieties viniem.

K kārlis 21.05.2011

Kāpēc viņa Draugi.lv savu vārdu raksta ar krievu burtiem, kas tā ir kāda konspirācija?Un draugos ir taču grupa-krāpnieki.Kāpēc tur neviens par viņu neko neraksta, jo tur taču meklē vairāk informāciju.

B Blondaa 26.05.2011

Kārli, esmu vairākkārt rakstījusi, bet pēc laika šīs diskusijas tiek dzēstas vai mistiski pazūd.

M Marta 26.05.2011

Ak kungs, kādos sūdos jūs tur Anglijā dzīvojat...brrrr.. un man kāds grib iestāstīt, ka tur baigi labi pelna un aizbrauc izglītoti cilvēki. Kas tie par izglītotiem, ja pat elementāru angļu valodu nezina (to jau pamatskolā iemāca) un brīvddienās piedzeras kā lopi... un tad vēl gribam, lai Eiropā šitādus salašņas ciena. Bomži jūs tur esat, kas par vēdera tiesu strādā!
Tas vien jau norāda uz līmeni - nevis oficiāli iekārtoties darbā, bet caur kaut kādu tur krāpnieci Agnesi... Vai tad līgumu jūs viņai neprasiet? Ja prasiet, tad taču redzat, kas tur rakstīts, ko jums sola, ko nepilda utt. Versieties tiesā, ja realitāte neatbilst patiesībai!

I ina 19.11.2011

ja gribat sev sirmus matus un palikt minusos svesaa vietaa, tad ticiet vien Agnesei Dzenei.
nedomajiet ka Agnese palidzes, drizak nevienu vairs nevaresiet sazvanit kad nebus darbs, bet par dzivosanu
jasamaksa par menesi uz prieksu. Vel nezinat kaadaa maajaa buus jadzivo.var gulta sabrukt un arii pasalt.
bus tad jaadomaa pasiem ko talaak dariit...bez naudas un pamests.

I ilze 16.12.2011

Diez vai pati Agnese ir redzējusi kādos apstākļos dzīvo cilvēki, bet vajadzētu pašai izbaudīt visus ""jaukumus". Tā ir pilnīga taisnība ko raksta cilvēki! Neviens jau neprasa 3zvaigzņu viesnīcu, bet elementārus sadzīves apstākļus!!!

R rozalija 09.03.2012

IK A AGENCY parstāve Agnese, ir īsta krapniece, diemžēl man pašai šo krapniecību nācās piedzīvot.Viss ko vinja sola ir tīrie meli.Rezultāts ir zaudēta nauda.

Z zzdana 20.11.2013

Vina vienmer ir melojusi un krapusi.ka es jau komenteju vina jau del tas naudas ies pari savai gimenei un Vinas vecaki ari, es saprotu ka tas ir Tavs Berns, bet kautkad jau pienaks laiks kad bus jaapstajas un ja Vinas vecakiem nav kauna tad VINA dara kaunu LAtvijai.drosi vien arzemes jau par vinu ir zinots, ko tad nav aizlaidusies?