www.sudzibas.lv Ik VV Cars Montējot sabojāja riepu.

Ik VV Cars - Montējot sabojāja riepu.

Pāgajušā gada decembra vidū man nācās pārmontēt 2 riepas. Tā kā tas bija diezgan vēls vakars, nebija īpaši daudz variantu, un izvelējos Ik VV Cars, kam bija ari laba cena par pilnu montāžu, tomēr..

Kad viņi sāka pārmontēt pirmo riepu, aparātam trūka jaudas/ gaisa, vai arī aparata kkas noklemmēja. Katrā ziņā, riepa palika pusnomontēta, un meistars kādas minūtes 15 mocijās ar lauzni, līdz dabūja riepu nost. Nomontēto riepu steidzīgi iznesa ārā un nometa aiz mašīnas tumsā.

Pārbaudot tumsā nomesto riepu, konstatēju, ka kamēr viņš mocijās ar lauzni, izplēsa riepas bortā caurumu. Riepa bija pilnībā nelietojama.

Sagaidiju, kamēr meistars tiks galā arī ar otru riepu, un gaidiju, kad man meistar paziņos ka viņš ir sabojājis riepu. Tomēr, pēc visa darba viņš mierīgi man pienāk klāt un nosauc parasto cenu par 2 riepu montāžu un balansēšanu!! Kas par kretīnu un blēdi!

Tad norādiju uz sabojāto riepu un viņš uzreiz piekrita ka riepu sabojājis. Par laimi viņam, riepa jau bija gandrīz savu laiku nokalpojusi, līdz ar to pieprasiju tikai nelielu atlaidi. bet arī pēc tā visa, nekādas atvainošanās par savām kļūdām.

Diemžel ierasktu šo tik vēlu, līdz ar to varbūt vēl kādus cilvēkus paspēja apčakarēt/ vai sabojāt garastāvokli šīs riepu montāžas kantoris.

Remondēju izvelēties citus!!

O

K kindzadza 16.02.2012

Tas viss no sudzibas teksta:
1. pārmontēt 2 riepas!!!
2. diezgan vēls vakars!!!
3.laba cena par pilnu montāžu!!!
4.Riepa bija pilnībā nelietojama - PILNIGI PLIKA RIEPA!!!
5.viņš uzreiz piekrita ka riepu sabojājis - PILNIGI PLIKU RIEPU!!!
6.riepa jau bija gandrīz savu laiku nokalpojusi-!!!
7.pieprasiju tikai nelielu atlaidi!!!-PAR KO?

P.S.
PAR PLIKAS RIEPAS ATSTĀŠANU JEBKURA RIEPU SERVISSA ŅEM NAUDU - 1GAB/0.20-0.50 SANTIMI

D daniils 16.12.2013

Nu nezinu. Pus gadu atpakaļ, ari vēlā vakarā atbraucu uz kantori centrā, ar sānā sadurtu riepu.Tur puisis pateica ka tādu caurumu viņš neremontēs. Tad aizbraucu uz VV Cars. Jautrs meistars ar bardiņu apskatijas, visu man izskaidroja un pēc 30 minūtēm saņēmu saremontētu riepu ka jaunu. Nekādas pretenzijas! Ātri un kvalitatīvi.