www.sudzibas.lv IK Vinni Nepareiza diagnoze

Veterinārā klīka IK Vinni - Nepareiza diagnoze

Nekad tur vairs neatgriezīšos! Biju nopirkusi kaķēnu, pati baidijos griezt nagus, aizvedu pie tuvākā vetārsta, lai to izdara. Labi, nagus nogrieza, kaķēns mierīgs, nav nekāa īpašā māksla to izdarīt. Tad viņa ieraudzīja skrambas uz kaķēna ausīm (pirku dzīvnieku no audzētavas, tur tas nebija vienīgais kaķēns, un audzētavas vadītāja pateica, par tām skrambām, ka tās radās no dauzīšanās ar citiem kaķiem), bet vetārste man ieskaidroja, ka tā ir ēde. Nu mazums, es pārbijos, negribēju, lai kaķis palieks pliks un es tai skaitā pazaudētu matus, izrakstīja zāles. Kad vetārste man deva zāles, uz tām nekas nebija rakstīts, tikai šļirce pilna ar dzeltenu šķidrumu un šampūns bez jebkāda nosaukuma, pie tam dodot man to, viņa ieskatījās dz;iļi man acīs un piekodināja, ja paliek sliktāk, lai skrienu pie viņas atpakaļ.
Atnesu, savu kaķi uz mājām, izmocīju izmazgāju, sasmērēju ausis ar zālēm, kaķis nelaimīgs žūst. Mazgāt vajadzēja katru otro dienu, bet zāles smērēt katru dienu. Pēc 4 dienām nekas labāk nepalika, pienācu pie kaķā un ieraudzīju sakaltušu smēres gabaliņu, gribēju notīrīt, bet kopā ar smēri nogāja nost spalva, paberzēju viegli austiņu kaķim, tās dega, un visa spalna nolīda nost, es ar asarām sēžu un skatos uz savu nabaga kaķi. Nekāda ēde protams nebija, bet ko iedeva man vetārsts bija pilnīgi noteikti inde.
Kaķi es beigās izārstēju pati, smērējot 2 reizes dienā ar vates kociņu kastora eļļu (viņa uzlabo matu augšanu un ir antibakteriāla, dabūt var jebkurā aptiekā) tā es kaķīti apkopu kādas 2 nedēļas, kamēr parādījās viegla pūciņa uz austiņām un ausis pārstāja degt. Tagad vairs nav ne miņas par to, ka kaķim izkrita visa spalva no ausīm.
Lūdzu esiet uzmanīgi ar vetārstiem!

R

E Esirlila 05.09.2019