www.sudzibas.lv IK "RIAA" preces iegāde

IK "RIAA" - preces iegāde

Iesaku uzmanīties pircējiem, kuri pērk koriģējošo veļu. Jūrmalas slimnīcā ir veikaliņš, kurā tirgo ortopēdiskas preces, koriģējošo veļu u.c. veselībai vajadzīgas lietas. Tā kā man ir muguras problēmas, tagad pēc pārdevējas ieteikuma pievērsu uzmanību precei "Medicīniski elastīgais korektors - pusgrācija (ortoze)" (tas ir kopā ar krūšturi) Pārdevēja veikli man "piemeta" izmēru un turpat veikalā piedāvāja uzlaikot VIRS APAKŠVEĻAS. Jāpiezīmē, ka veikalā nav uzlaikošanas kabīnes un pielaikošana notika veikala telpās.(Piedevām tai korsetei ir daudz mazu āķīšu, kurus nav tik viegli aiztaisīt) Pārdevēja priecājās cik labi pieguļ, es mazā spogulītī palūrēju it kā OK Atnācu mājās uzvilku uz kailas miesas un secināju ka tā manta man ir vienu izmēru par lielu. Devos uz veikalu ar domu samainīt pret mazāku vai dabūt atpakaļ naudu - kas tev deva! Vispirms bija uzbrēciens ka tur kaut kur (neredzēju) ir uzraksts, ka preci atpakaļ neņem un nemaina un tad sekoja izsmeļošs teksts - "meklējiet kam pārdot"! Diemžēl resnēt netaisos un pārdot nav kam, bet veikals ir iekasējis 23,77 EUR. Tāda sajūta ka tur tirgo kartupeļus nevis preces cilvēkiem ar veselības problēmām.

A AK79 30.01.2014

Mjaa, ka tikai notirgot un ieraust PesO, ui, eerikus. Paardeveejai, aciimredzot, algas dalju vai visu algu sastaada procenti no paardotaa, tad, nu, pielaizaas un priecaajas, ka visiem veikalaa ienaakushajiem viss piestaav un der, kaa uzliets. Pretimnaakshana un laipnums ir tikai liidz paardoshanai, kaa maksa iekaseeta, taa klients biezhi vien vairs nav vajadziigs. Nez, kaadas acis shii raadiitu, ja, kaadu dienu tur ierodoties, izvilktu piecreiz lielaaku summinju, it kaa neveeriigi paarskaitiitu un saciitu, ka veeleetos taa kaa kaut ko veel sheit iegaadaaties, bet laikam jau kopiigu valodu atrast neizdosies. Iespeejams, ka tad ne tikai piedaavaatu samainiit preci, bet buutu gatava apmierinaat ari visos citos iespeejamajos veidos. Pats liidz shim shaadu taktiku esmu redzeejis tikai kad, kaut ko peerkot, it kaa paarskaita naudu un saka, ka vairaak nav, ja nevareetu sarunaat preci par 30 % leetaak, tad laikam nekas nesanaaks. Parasti sanaak, jo papiirinjiem ir tomeer milzu vara. Tas taads psihologjisks triks. Jaa, un koliidz prece ir samainiita, sakiet, ka padomaasiet un ienaaksiet veelaak, jo tikko atcereejaaties vienu steidzamu lietu, par kuru pavisam bijaat piemirsis/usi.