www.sudzibas.lv IK mazais Kastanis Nepareizi nomērīts un plānojumam neatbilstoši ielikts PVC logs

IK mazais Kastanis - Nepareizi nomērīts un plānojumam neatbilstoši ielikts PVC logs

Esmu neapmierināta ar Ik Mazais Kastanis darbu un attieksmi. Uzticēju uzņēmuma manā dzīvoklī ielikt logu. Logs tika pasūtīts, izgatavots un ielikts. Taču pēc ielikšanas konstatēju, ka tas nav ielikts kā visie m dzīvokļiem, tas ir ielikts no dzīvokļa iekšpuses. Uzņēmums skaidroja, ka tas neesot nekas-pie siltināšanas viss izlīdzināsies. Taču nu ir pienākusi siltināšana mājai un būvvalde neakceptē mājas siltināšanu, ja mana dzīvokļa logs netiks ielikts pareizi. Atkārtoto centos sazināties ar uzņēmumu-telefoniski man bija jānoklausās par būvvaldes nepamatotajām prasībām. Lai visu sakārtotu-būvdarbu vadītāja kontaktus iedevu uzņēmuma. Pēc tam es vairs neesmu varējusi sazināties ar ik - uz telefona zvaniem neatbild un rakstiskām ziņām nereaģē. Logu biju spiesta pasūtīt un ielikt caur citu uzņēmumu, kurš pēc nodošanas man izsniedz arī aktu, par šī iepriekšējā loga neatbilstību ēkas plānojumam. Nosūtīju gan bildes, gan aktu ik mazais kastanis - atbildes nav. Saprotu, ka ne uz kādu nekvalitatīva darba kompensāciju cerēt nevaru, bet vismaz pabrīdināt citus vidzemes iedzīvotājus par uzņēmuma nekompetenci logu nomaiņā un kļūdu neatzīšanu gan. Te noteikti būtu darbs gan darba inspekcijai, gan vid - te tiek nodarbināti darbinieki bez darba līgumiem un arī nodokļi netiek maksāti, jo darbinieki saņem aploksnēs. Arī man netika iedots rēķins par logu un tā montāžu.

C