www.sudzibas.lv IK Kordies/ Vita Polakova Agresīva izturēšanās pret klientu un dzīvnieku

IK Kordies/ Vita Polakova - Agresīva izturēšanās pret klientu un dzīvnieku

Vita Poļakova - briesmīgs suņu frizieris! Nofrizēja briesmīgi, visur atstājot nesaprotamus kušķus! Zvanīju lūdzu izlabot, sāka lamāt, ņirgāties, bļaut! Vēl nepakautrējās atzvanīt un vēlreiz izlamāt par tādu uzdrīkstēšanos, ka lūdzām labot! Suns jau otro dienu guļ un neceļ galvu, ausis noglauztas, aste kājstarpē, esmu pārliecināta, ka agresīvi ir izturējusies arī pret dzīvnieku! Labprāt uzrādītu čeku, kā apliecinošu dokumentu! Bet tur tādus nedod!

L LabaisCilvēks 2021 13.12.2021

Kā Jums nav kauna šādi nomelnot tik labu suņu frizieri!
Ciest nevaru cilvēkus, kas šādi var nomelnot pakalpojuma sniedzēju!

C Cukurzirnitis 13.12.2021

Tad kad Jusu suns pieredzes shadu attieksmi dziedasiet citu dziesmu!

L LabaisCilvēks 2021 13.12.2021

Mans suns tur frizējas jau 8 gadus, 6 reizes gadā. Kā arī paziņas tur ved savus kaķus un suņus jau kopš atvēršanas brīža, nekad nevienam nav bijušas problēmas, vienmēr tikai pozitīva attieksme pret saimnieku un dzīvnieku.
Friziere ir pretimnākoša, ja nepieciešams samaina laikus, ļoti rūpīgi dara savu darbu, var redzēt, ka viņa mīl dzīvniekus un darbs, ko dara ir viņas aicinājums.
Varbūt Jums ir vērts aizdomāties par savu attieksmi, par uzpūsto ziloni?

L LabaisCilvēks 2021 13.12.2021

Paldies, darbiņš man ir un esmu pietiekami izskolota!
Man ir žēl, ka uz pasaules ir cilvēki, kas nerisina situācijas aci pret aci, bet dara to šādi, nomelnojot labu iestādi un meistari!

C Cukurzirnitis 13.12.2021

Jus shobrid vienkarshi tukshi vavuljojat un tas ko Jus rakstat vispar neizsledz manu un mana sunja briesmigo
pieredzi taja iestade un ar to konkreto personu! Jums varu ieteikt pameklet darbinju vai paskoloties, lai nav tik garlaicigi un nebutu jaiesaistaas shadas tukshas sarunas!