www.sudzibas.lv IK GLASS SOLUTIONS"( īpašnieks A.Jubelis) Krāpšana, pakalpojuma neizpildīšana

IK GLASS SOLUTIONS"( īpašnieks A.Jubelis) - Krāpšana, pakalpojuma neizpildīšana

19.jūlijā 2022.gadā sazinājos ar IK Glass Solutions uzņēmuma īpašnieku Armandu Jubeli lai pasūtītu rūdītu stiklu ar apdruku, ar montāžas un nomērīšanas darbiem objektā.20.jūlijā 2022.gadā saņēmu rēķinu par kopējo summu 362.eur.Uzdodot jautājumu , kapēc Rēķins jāapmaksā pilnā apmērā?Armands uzrakstīja ,ka uzņēmumam ir 100% priekšapmaksa. Piedāvāja veikt 50% apmaksu un otru 50% apmaksu pēc meistara nomērīšanas.6.septembrī 2022.gadā objektā stikls tika nomērīts , atsūtīts makets ar izcenojumu un atlikušā rēķina apmaksa.Līdz šodienai , 13.februārim no IK Glass Solutions uzņēmuma īpašnieka Armanda Jubelis esmu saņēmusi tikai solījumus.Nav stikls izgatavots, sabojāts, ieplīsis, drukas mašīna sabojājusies.Pat stiklu bez apdrukas nav iespējams saņemt.
LŪDZU NEUZTICIETIS TĀDIEM UZŅĒMĒJIEM( MEISTARIEM) , NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEVEICIET PRIEKŠAPMAKSAS VAI NEVEICIET APMAKSU SKAIDRĀ NAUDĀ
IK Glass Solutions ,reģ.nr.40002182924 UZŅĒMUMA ĪPAŠNIEKS -ARMANDS JUBELIS
( DZ.18.06.77 )
Uzņēmuma juridiskā adrese;
Kastrānes iela 2A - 10, Rīga, Latvija
e-pasta adreses; [slēpt]@inbox.lv
https:stiklarisinajumi.lv

I

Labdien!

No  pasūtītāja SIA ILUTEX nav saņemta neviena informācija par pasūtījuma atcelšanu dēļ termiņa kavējuma.