IK dzīvokļu birojs Pērses ielā 16 - krāpniecība

Cilvēki, lūdzu neuzķeraties. Bija nepieciešams atrast dzīvokli, šī firma ievieto www.reklama.lv un www.ss.lv dzīvokļu bildes ar ļoti pievilcīgām cenām. Tu pazvani un krievu valodā runājoša sieviete saka, ka šie dzīvokļi ir pieejami, bet vispirms jāatnāk uz biroju. Lai dzīvokļus apskatītu, Jums liks parakstīt līgumu ar drošības naudu 30 ls. Viss it kā kārtībā...Jau uzreiz pēc parakstīšanas secini, ka visi it kā izīrējamie dzīvokļi( kas pirms līguma parakstīšanas ir bijuši brīvi) vairs nav brīvi vai arī būs brīvi tikai pēc kāda mēneša, vai arī, ja palaimējās- viņa iedod kādu numuru no vēlamā dzīvokļa, kuru nevarēs sazvanīt. Bet ja palaimējās pavisam- tu tiec uz dzīvokļa apskati, tad var stāvēt un salt līdz atnāks īsziņa, ka dzīvoklis ir tikko aizņēmts vai it kā izīrētājs netiek sarunātajā laikā.
Pēc līguma noslēgšanas Jums tiks sūtīti sms par pieejamajiem dzīvokļiem, kuri ir pieejami jebkuram www.ss.lv .
Biroja meitene visu dienu sēž www.ss.lv un skatās kādi jauni dzīvokļi ir pieejami.

Neesiet lētticīgi. Uzmanieties.

G

Z zarinsjanka 12.03.2011

šitās afēras jau notie kopš 90 gadu sākuma, un cilvēki pārsvarā jau to zin, pat es, kurš nekad nav īrējis dzīvokli, bet redz izrādās, ka atrodas aizvien un aizvien jaunas aitiņas ko cirpt.