www.sudzibas.lv IK Darbnīca Meirēni Draudi, izspiešana un klaji neprofesionāls darbs

IK Darbnīca Meirēni - Draudi, izspiešana un klaji neprofesionāls darbs

NEKAD ne pie kādiem apstākļiem nevediet auto labot uz IK "Darbnīca Meirēni" vai pie tā īpašnieka Jura Muižnieka, pat ja Jums iesaka labi zināmi cilvēki. Tik haotisku, neprofesionālu un nekvalitatīvu darbu reti, kad var redzēt un baudīt.
Pirmkārt rezerves daļas tiek iepirktas pirms vainas konstatēšanas, par ko protams maksā kas? KLIENTS!
Otrkārt, neievēro termiņus (dienas 2as turp vai atpakaļ, tam jau nav nozīmes)
Treškārt, remonts ir veikts, taču ... ak vai, es saņemu auto ne jau pilnībā salabotu, bet šis tas aizmirsās. Konkrēti tosols rēķinā (ar grūtībām ierakstīts) ir, bet realitātē pēc 10km beidzies, jo redz neesot viņa pienākums pārbaudīt!!! Nu neesot arī viņa pienākums pārbaudīt, vai mašīna ir ekspluatācijas kārtībā, vai dators neuzrāda kādas likstas.
Ceturtkārt, ja gribat dzirdēt, kāds šoferis esat, proti, cik slikts?, cik neregulāri veicat remontus, Juraprāt?, kāds ir jūsu dzimums (nepareizais Juraprāt)?, un ka jūsu auto ir aizmugures piedziņa nevis priekšpiedziņa (kaut Jūs skaidri zināt, ka "priekša ir velkošā"), tad droši dodieties. Ironizēju, bet tas šķiet ir neprofesionālisms pāri visam, ja meistars, kurš vismaz sevi par tādu dēvē, neatšķir tik elementāras lietas.
Piektkārt, rēķina izrakstīšana sagādā lielas problēmas, lai to nedarītu DRAUD. Man šķiet, ka motora maiņa nav riteņu balansēšana, kur par summu varētu nospļauties, tie tomēr ir Ls 500 un. Vēl pie rēķina izsniegšanas diezgan nekautrējoties tiek atgādināts, ka var jau maksāt skaidrā, jo garantijas par darbu tāpat nav un nebūs.
Atliek vien secināt, ka Juris Muižnieks no IK Darbnīcas Meirēni dzīvo labi, draudot klientiem, nepildot solījumus un ņirgājoties, jo uzskata, ka ir pirmais Vecpiebalgā.

P

A Anhela 26.12.2010

Jūsu vietā es padomātu par to kā Jūs pati uzvedaties.! Jūsu neprofesionālā attieksme un nezināšana par auto mašīnu liecina vien to ka Jūs esat ieciklējuies sevī un citu viedoklim NEKAD nepiekrītat! par draudēšanu --> ja liekat šādu sūdzību internetā vai kur citur, tad pierādiet vainu nevis vienkārši stulbi runājat! gan jau pati sākāt viņam draudēt, jo cik es zinu viņš ir labs, saprotošs un arī savdabīgs cilvēks.

un es iesaku tur vest labot mašīnas, jo viņi tiešām tur labi strādā, kā arī es zinu, ka ja ar mašīnu būs problēmas viņi viņas atrisinās un paskaidros kas un kā!

par rezerves daļām --> cik noprotu, Jūs pati esat teikusi, kas mašīnai par problēmu, tāpēc laikus tika nopirktas rezerves daļas, nav viņu kompetencē pārbaudīt mašīnu, ja viņa neatrodas uz vietas un pati steidzaties visu izdarīt viņu vietā.
Jums es ietektu mašīnu labot pašai, nebūs nekādu problēmu, bet cik es esmu dzirdējusi, tad lielākoties par viņu darbu un servisu VISI saka tikai labu!
Cik es sapratu, tad šī sūdzība tika rakstīta tādēļ, ka Jūs nespējāt saprasties ar Juri Muižnieku, jo viņš ir cilvēks, kas muti netur ciet, ja viņam tik kāpts uz galvas. Pati vainīga ka negribēji maksāt, tāpēc jau tā arī ir. Jūs esat slikts cilvēks.

IK "Darbnīca Meirēni" ir labs serviss, iesaku griezties pie viņiem, jo tur ir laba apkalpošana, saprotoši darbinieki, kā arī kvalitatīvs darbs. apkalpošana jebkurā diennakts laikā.

L Laura 26.12.2010

Šīs darbnīcas ir ļoti augstā līmenī. Juris Muižnieks ir izcils meistars un darbu veic profesionāli.

R raimis 26.12.2010

Nu piekrītu-darbu velk garumā, bieži nekorekts pret klientiem!

A Arkādijs 26.12.2010

Nu ziniet, tantīt, man žēl Jūsu vīra.
Un es par Juri varu teikt tikai visu to labāko.

E etelvine 27.12.2010

Nepateicība ir pasaules alga - to ļaudis atskārta jau sen pirms mums. Zinot šo situāciju, jūtu līdzi. Skrēji, meklēji, no sirds centies palīdzēt, jo labi pazīstami cilvēki palūdza, un - še tev! Ko tur teikt? Dieviņš nav mazais bērns, un autiņi plīst ne tikai Vecpiebalgas robežās...

M Mehāniķis 29.12.2010

Klientam vienmēr taisnība!!! Interesanti, kurš lohs nomainot motoru neielej dzesēšanas šķidrumu, un nepārliecinās par par sistēmas hermētiskumu? Varbūt eļļa motorā arī nav obliģāts pasākums?

K karla 22.04.2011

Pandai pilnīga taisnība