LV RU
www.sudzibas.lv Igors Turko, Antons Turko Krāpšana iegādājoties īpašumu

Igors Turko, Antons Turko - Krāpšana iegādājoties īpašumu

Esiet modri un neuzķerieties uz krāpniekiem iegādājoties īpašumu!
Rīga, Irbenes iela 5f. Namīpašums avārijas stadijā. Pārsedzes sapuvušas, jumta segums bojāts, caurs. Pamati sēdušies, saplaisājuši. Ēkai nav nekādas komunikācijas, visas ir demontēta, noslēgtas, un to pievadīšana ir ļoti dārga. Īpašnieks ir Antons Turko, kura vārdā rīkojas viņa tēvsIgors Turko. Šajā mājā ir jau noslēgti vairāki rokas naudas līgumi, bet tie netiek pildīti, nauda netiek atdota. Par saņemto rokas naudu ir iesākts mājas fasādes remonts, lai slēptu ēkas kopējo slikto tehnisko stāvokli. Remonts tiek veikts bez atļaujām. Ir uzsākta tiesvedība. Esat uzmanīgi un nepērkat šo īpašumu pirms neesat noskaidrojuši visus apstākļus.

Рига, Irbenes Iela 5F. Дом собственности в чрезвычайной ситуации. Пальто гнилое, покрытие крыши повреждено, утечки. Основы заморожены, треснуты. В здании нет коммуникаций, все демонтированы, закрыты, а их доставка очень дорогая. Владельцем является Антонс Турко, отец которого - Игорь Турко. В этом доме уже заключено несколько депозитных соглашений, но они не выполняются, деньги не возвращаются. Для получения ручных денег был начат ремонт домашнего фасада, чтобы скрыть общее плохое состояние здания. Ремонт выполняется без разрешения. Судебное разбирательство началось. Будьте осторожны и не покупайте это имущество, прежде чем вы обнаружите все обстоятельства.

G

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes