www.sudzibas.lv Igors Litvjakovs Sliktākais skolotājs ko esmu redzējis

AtrisinātaIgors Litvjakovs - Sliktākais skolotājs ko esmu redzējis

Igors Litvjakovs, ''RVT leģenda''.
Sākšu ar to ka es viņu diezgan labi pazīstu mācoties pie viņa 3x nedēļā jau ļoti ilgu, bet es pilnībā par to nelepojos ka es viņu vispār pazīstu. Viņš stundās bieži runā krieviski, krieviem palīdz vairāk nekā mums latviešiem. Šobrīd kad šo rakstu ir karantīna koronas dēļ un mēs mācamies attālināti un uzminat nu Igors no mums prasa katru nedēļu divus lielapjomīgus darbus, mums neko nemāca un grib lai mēs par programmēšanu atrodam internetā, bet tad kāda velna pēc es eju uz skolu ja mani nemāca tajā kā pienāktos? It īpāši profesiju kuras dēļ es aizgāju uz profesionālo vidusskolu!
Visa mūsu klase domā, ka viņš nav pilnībā attīstījusies cilvēka būtne un mēs (ap 25 cilv) jau sen savai audzinātājai prasām nomainīt viņu, jo kāda jēga no viņa ja viņš normāli nemāca?
Ceru ka šī sūdzība kaut ko izdarīs lietas labā un mums beidzot būs normāls, gudrs un draudzīgs skolotājs programmēšanā nevis ka Igors...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Igors ir pats labākais 12.05.2020

Nevermind

Vairāk sūdzības par Igors Litvjakovs

T Turkey901 30.04.2020

"kāda velna pēc es eju uz skolu ja mani nemāca tajā kā pienāktos?"

Kāpēc Jūs domājat, ka zinat - kā pienāktos?!

"Visa mūsu klase domā, ka viņš nav pilnībā attīstījusies cilvēka būtne"

Šajā dzīves posmā Jūs esat neattīstījušās cilvēku būtnes nevis skolotājs, kurš ir pašrealizējies šajā dzīvē un kaut ko sasniedzis, par Jums nākotnē (ap 25 cilv) to nevar droši apgalvot!

K keksis12 30.04.2020

Ierunājās cilvēks kuŗš viņu nepazīst! Tur jau tā lieta ja viņš būtu normāls programmētājs viņš nekad nestrādāt par skolotāju. Programmētāji mēnēsī vismaz pelna 4 reizes vairāk nekā skolotāji. Es saprotu tevi tev liekas ka mēs esam skolēni kuriem vienkārši ir ieriebis skolotājs, bet tā nepavisam nav! Mums vienkārši nepatīk ka viņš mums neko nevar iemācīt un mums jāmācās pašiem. Bet programmēšanu nav tik viegli iemācīties no interneta!

⛔️ 01.05.2020

"Tur jau tā lieta ja viņš būtu normāls programmētājs viņš nekad nestrādāt par skolotāju"
- ja tev būtu programmētāja iekšas, tad tev nebūtu vajadzīgs skolotājs un pats visu ātri apgūtu. Varbūt izvēlies citu profesiju, kas atbilst tavām spējām?

T Turkey901 01.05.2020

Zinu vairākus labus programmmētājus lielos uzņēmumos bez jebkādas profesionālas izglītības, kuri kuri apguvuši pašmācības ceļā.
Uzņēmumi arī neskatās uz papīriem, bet gan uz prasmēm, bieži vien dod pārbaudījumus, lai novērtētu līmeni un spriestu par reālo lietderību un produktivitāti!