www.sudzibas.lv Igors Boldāns Krāpšana, mantu piesavināšanās

Igors Boldāns - Krāpšana, mantu piesavināšanās

Uzmanieties no šī cilvēka. Ļoti kārtīgs izpalīdzīgs un tad kad uzticies apzags un solīs ka viss būs ok attaisnosies un attaisnosies, bet mantu neatgriezīs. Slīpēts kadrs ar stāžu. Cilvēks taisa remontus strādā auto mazgātuvē taisa ķīmisko tīrīšanu ar manu ierīci ko piesavinājās, un paņēma īrē auto sasita pameta līdz pati atradu auto 80km no Rīgas. Pirms tam izkrāpa man naudu par remontu ko pat netaisīja, turbīnu nomainīja un es samaksāju par to ka viņš lieto manu mašīnu. Un sasizdams jau viņu pat jaunu aķi noņēma un uzlika veco kas nelādēja. Atvainojos, lops ne cilvēks.

A aicis24 27.11.2020

Kāpēc policijai neziņoji,ka ir nozagta mašīna un arī tā iekārta?

S Sanita Kemere 29.11.2020

Viss ir policijā, bet neiet nekas uz priekšu

S secinajumi 27.11.2020

vispār tādas lietas izņo policijai.tikai policija neko nemeklē , sastāda aktu no noilguma pēc beidz.

S Sanita Kemere 29.11.2020

Jau gadu to policija risina, bet pat acīs nav redzējusi to cilvēku un 5 liecinieki pat nav pratināti, es visu policijas vietā atradu un devu info bet nekas tagad ies tālāk jo pa jaunu visu sāk un ja tālāk neies tad es uz prokaratūru...

V Vadims1982 28.08.2021

Neatbilst patiesībai. Personīgi zinu šo cilvēku

S Sanita Kemere 30.08.2021

Divas reizes raksti komentārus tad jau esi viņa draudziņs vai ari pats Igors. Nezāle ja ir nezāle par puķi netaps. Ja ir krāpnieks tad par krāpnieku paliks. Es ari domāju kāds izpalīdzīgs sirsnīgs super cilvēks nu vo dagāju līdz tam brīdim kad parādīja īsto seju. Laikam no manis bij ko ņemt es esmu sieviete un zobus neizsitīšu vīrietis to varētu izdarīt. Es viena ar 2gadīgu bērnu mēğināju kautkā strādāt lai būtu bērnam, mamma blakus, bet šis lops izdarīja visu lai es ko krāju un ieguldīju mantā lai ar to strādātu... fuuuuuuuuu kauna nav nesaprotu un nesapratīšu to kas nesaucās par vīrieti. Mana ticība ka nedara tā vīrieši ir zudusi, īsts vīrietis sadotu tādam pa muti a ne, teiktu labs cilvēks. Ja tā dari, tad spēj apkrāps vājākos un izmantot ka tik savai d...ai siltāk, nedomājot kas tiem jāpārdzīvo ko apkrāpa. Gads pagājis bet emocijas kā šodien būtu šo pārdzīvojusi. Atbalstu brigāde "VĪRIEŠI"

V Vadims1982 28.08.2021

Personīgi zinu šo cilvēku . Neticu!

S Sanita Kemere 30.08.2021

Cietumā sēž par skaistām acīm cilvēki. Ticat neticat, izdarīts ir un ir visi pierādījumi un krimināl lietu neierosina par skaistām acīm. Labi laist pa ausīm protams labākais un godīgākais cilvēks. Mani pat krata kā atceros ko pārdzīvoju dēļ tādza cilvēka kuram dzimums tikai ir jo ir orgāns jo šādus nesauc par vīriešiem. Ja izlīda no cietuma ir nākamā lieta ko pasēdēs vēl cietumā

V Vadims1982 03.09.2021

Tu jau esi interneta zvaigzne cilveku apmelošanā. Tev vēl kāds tic?