www.sudzibas.lv Igors Boldāns Krāpšana, mantu piesavināšanās

Igors Boldāns - Krāpšana, mantu piesavināšanās

Uzmanieties no šī cilvēka. Ļoti kārtīgs izpalīdzīgs un tad kad uzticies apzags un solīs ka viss būs ok attaisnosies un attaisnosies, bet mantu neatgriezīs. Slīpēts kadrs ar stāžu. Cilvēks taisa remontus strādā auto mazgātuvē taisa ķīmisko tīrīšanu ar manu ierīci ko piesavinājās, un paņēma īrē auto sasita pameta līdz pati atradu auto 80km no Rīgas. Pirms tam izkrāpa man naudu par remontu ko pat netaisīja, turbīnu nomainīja un es samaksāju par to ka viņš lieto manu mašīnu. Un sasizdams jau viņu pat jaunu aķi noņēma un uzlika veco kas nelādēja. Atvainojos, lops ne cilvēks.

A aicis24 27.11.2020

Kāpēc policijai neziņoji,ka ir nozagta mašīna un arī tā iekārta?

S Sanita Kemere 29.11.2020

Viss ir policijā, bet neiet nekas uz priekšu

S secinajumi 27.11.2020

vispār tādas lietas izņo policijai.tikai policija neko nemeklē , sastāda aktu no noilguma pēc beidz.

S Sanita Kemere 29.11.2020

Jau gadu to policija risina, bet pat acīs nav redzējusi to cilvēku un 5 liecinieki pat nav pratināti, es visu policijas vietā atradu un devu info bet nekas tagad ies tālāk jo pa jaunu visu sāk un ja tālāk neies tad es uz prokaratūru...