www.sudzibas.lv igor vinenko Tālrunis: 26029494 Nekvalitatīvas mēbeles un servis

igor vinenko Tālrunis: 26029494 - Nekvalitatīvas mēbeles un servis

Igors Videnko ir parasts krāpnieks, jo melo acīs skatoties.
Nokavēja visus piegādes termiņus, solīja 3-4 nedēļās, virtuves iekārtu atveda pēc 2.5 mēnešiem.
Montēja kautkādi 18 gadīgi puikiņi, apskrāpēja, sabojāja citas mēbeles. Nenokopa darba vietu.
Pieaicinājām pašu Igoru, izteicām pretenziju, ka tā nebijām vienojušies. Bet vienīgais ko šis nekaunīgais spekulants atļāvās pacelt balsi un norādīt, ja mums kaut kas nepatīk, citreiz lai nenākot pie viņa.

Tā lūk var atļauties strādāt IGORS VIDENKO T:26029494

СЕКЦИИ, ШКАФЫ, СПАЛЬНИ, ДИВАНЫ, ПРИХОЖКИ, ДЕТСКИЕ, КУХНИ, продажа, доставка, сборка, установка, ВЫЕЗД НА ДОМ, СМОТРИ НА WWW.GI-MEBELES.LV m.t 26029494Jaunas mebeles .Sekcijas, divani, koridora iekartas, gulamistabas, matraci.standarta virtuves un pec pasutijuma.piegade.uzstadisana . Virtuves iekartas izgatavojam tiesi pec Jusu virtuves izmeriem.SKATIES WWW.GI-MEBELES.LV
доставка из польши не входит в стоимость товара!!!
Tālrunis: 26029494
E-pasts: [slēpt]@inbox.lv

T

D Dīdī 20.11.2010

Vai sī ir tieši ta virtuve par kuru rakstat? Un cik jūs samaksājāt par savu?