I Ina 06.02.2009

Ienīstu autoservisu IGLIT. Ja gribi atbrīvoties no mašīnas aizved uz IGLIT un atstāj viņu boksā nr. 5. Mašīnas iznīcināšana garantēta. Tā notika ar MB Vito. Lai nomainīu ūdenssūkni, vajadzēja salauzt visu kas iespējams, pat sprauslas skrūvēja nost ( neviens nesaprot kāpēc, droši vien kādam citam Vito vajadzēja?), kad nedabūja tās nost visām četrām sprauslām kaut kas uzliets virsū, aizbāzts ar netīrām lupatām, papīriem, špiļkas, skrūves nolauztas. Beigās visas detaļas samestas salonā un paziņots ka salabot nevar. Murgs. Neviens nesaprot, kāpēc lai nomainītu ūdenssūkni jāskrūvē nost sprauslas? Remonts uz 100 latiem, pateicoties aunu baram izmaksās 2000 lati vai pat motora maiņu. Idiotiskākais serviss, un tādi paši meistari. Nebrauciet tur, silti iesaku.

A alex 14.01.2010

Tik traki tur nav, vieniigi besii ka pieneemeejs servisaa pa telefonu nemaak ne vaarda latviski!

I inty 03.02.2010

manuprāt izcils serviss ar augstas klases meistariem. Var pat stāvēt klāt un skatīties. Viss tiek izdarīts pat pārāk akurāti un precīzi, tiesa gan izmantoju tikai 3šo boksu, citus neesmu mēģinājis, un nav vajadzības. 3šo boksu tiešām varu ieteikt, un 100% apgalvot ka būs maksimāli labākais rezultāts, bez nekādiem papildus pārsteigumiem. Par katru latu viss tek saskaņots, zvana, jautā, stāsta paskaidro. Nekur neesmu sastapies ar tik rūpīgiem un pedantiksiem meistariem. Dēļ remontiem ko esmu redzējis un man ir apskaidrots ko veic manai mašīnai, turpmāk pat varu veikt pats, jo viss ir izstāstīts kā tas ir izdarāms, kur var būt problēma, kā to atrisināt, tādēļ diemžēl servisu sen vairs neesmu apmeklējis, bet dažreiz uzzvanu uz 3šo boksu vienkārši pakonsultēties, lai raitāk varu veikt pac savu remontu savai mašīnai.

M Mārtiņš 15.12.2010

Pilnībā piekrītu, ak šis serviss ir absolūti nedraudzīgs!
Man paprasīja 450 ls!!! par sīkumiem, ko citā servisā kopā samaksāju 97!!! Viņi pat cenu pamatot nemācēja, plus katru detaļas cenu ar divi sareizināja.