Igates Pils Dzirnavu Krodziņš - Vadības attieksme

Sveiciens!
Gribētu visus topošos darba ņēmējus pabrīdināt par šo vietu.
Igates pils un krodziņa vadītāja, kura no biznesa veidošanas pilnīgi un galīgi neko nejēdz. Skaidrs ir viens, katram biznesmenim ir vēlme nopelnīt vairāk naudas, bet dace to laikam nesaprot.
Viņai darbinieki ir pēdējā vietā, jo par virsstundām maksāts netiek, kas jau ir likumpārkāpums.
Darbinieki tiek nozākāti ar pēdējiem vārdiem, jo redziet, kundzi kaut kas neapmierina.
Jo-grāmatvedībā tiek uzksiatītas mēnesī atļautās stundas, bet mēs strādājam reāli vairāk. Pa vasaru katra no mums savāc vismaz 240-260 stundas. Un maksāts tiek pēc standarta tarifa-tas ir 3.50 eur pirms nodokļu nomaksas.
Līdz ar to pazūd ļoti liela nauda, ko noteikti viņa ar savu bandu iešņauc nāsīs, bet mums jāskiren kā muļķiem.
Gribu brīdināt visus, kas grasās sūtīt cv...
Nodarbinās ne pa jokam, bet attiecīgi nesamaksās. !

S Sandris1 14.08.2018

"Es domāju, ka šeot būtu darbs gan vdi (valstsdarba inspekcijai) , gan arī finansu policijai. "
Nu tad varbūt rakstiet iesniegumu uz Jūsu nosauktajām institūcijām, nevis šeit sūdzaties.

K Kārlis Spuris 11.06.2021

Es dzīvoju pie Lādezera un mani ļoti apmierina darbinieki, attieksme un ēdienkarte. Ja mājās negribas ko taisīt, braucu tur!