"Ieviņas autoskola" IK autoskola - krāpšana

Gāju likt skolas ekāmenu, protams, ar pirmo nenoliku un tad pienāca kāda 4 vai 5 reize un pasniedzējs man saka ka esmu nolikusi, bet pēc pāris dienām zvans, galvenais jau tas ka ne man personīgi, bet manam vīram, saka ka es nēesmu nolikusu un man tur ir padsmit kļūdas. Labi, dodos uz autoskolu skaidrot problēmu-saku lai man parāda to lapņu kur esmu rakstījusi-izrādās pati vadītāja tur ir pārvilkusi manus ciparus ar savu roku un rezultātā, protams, tur tādā veidā radās tās kļudas, jo pasniedzējs šaubos ka to darītu.Viņš man tanī dienā teica ka tā vadītāja esot it kā gribējusi manu darbu parlabot un viņš esot iedevis.
Labi tas tākā būtu sīkums. Lieku nākamo reizi eksāmenu atkal nolieku bet tā vecene atkal virsū un saka ka man ir tur un tur vēl kļudas - ka mani un CSDD nelaidīšot, bet pasniedzējs saka ka es zinu to teoriju un viņš mani laistu, bet viņas vārds ir galējais. Un aizmirsu piebilst ka pa kartu eksāmenu ir jāmaksā 3 Ls.
Un papīrus viņi ārā arī nedod.
Tāpēc reāli neiesaku iet uz to skolu.

K

B blondīnepiestūres 27.06.2008

Nu sorī, nenolikt teoriju ar piekto reizi??? Tā jau ir diagnoze:)

G garāmejot 27.06.2008

Kā var domāt, ka noliki, ja tur un tur vēl atrod kļūdas? Ja tas ir teorijas eksāmens, tad Tu pati ļoti labi beigās zini savas kļūdas, apskatot pareizās atbildes. Un kapēc vadītāja tik mistiski tieši Tev ir uzēdusies?

B Blondīne! 28.06.2008

Tev tak nav smadzenes ja eksāmenu liec entās reizes un vienalga nenoliec! Un vadītāja tik mistiski ir uz viņas uzēdusies tāpēc ka viņai apnīk mācīt to tukšpauri! :D

K kaaja 28.06.2008

Njāā! :(

K kkk 29.06.2008

da lab... nevajag tikai dirst... sorry ja chali palaizh mana acu prieksha ar 11 kluudam tad tas ir godiigi??vinsj arii lika kaadas ntaas reizes!!
tajaa skolaa vispaar retais tiek cauri un tas pats ja plus veel naudinju samaksaa-satiku nesen to chali vinjsh teica ka uzlika 100 Ls galdaa un viss...
es to lapinju pati redzeeju un vinja pati bija vilkusi paari maniem cipariem ar savu pidspavu - izlabojusi 2 par 3 un taa vairaakus... taa luuk taas kluudas radaas lai shie pashi vareetu tik naudu kaast...

Komentēja: Blondīne! 28-06-2008 [nosūtīt e-pastu]
blondiine skaities ka pati tik neesi tukshpaure-pasai nemaz nav tiesiibu un tik dirsh kaa suudaa iekaapusi.

K kaaja 29.06.2008

taa vecene mosh nemaaca bet vecis lasiit tak maacaties juus lohi!!!

K kāposts 29.06.2008

ta taas visas autoskolas ir vienaadas gaazh visus tik iekshaa un kaash naudu.piekaashu vispaar iet uz taadu!!!

A [email protected] 29.06.2008

palasiet ko taas autoskolas riigaa dara-to pashu!!1
un bondiine tu toch esi blondiine-nekatrs var nolikt ar pirmo reizi un buut baigi krutais-tas ir atkariigs kaadi jautaajumi.
un te viens komentaars toch bij taisni par tevi
"pasai nemaz nav tiesiibu un tik dirsh kaa suudaa iekaapusi."

G Garāmejot 29.06.2008

nesaprotu juus vienkaarshi. vienam taada suudziiba citam taada.runaajot par atoskolu tas ir tikai cilveeciigi ka nevar nolikt ar pirmo, lai liek cik var juus tas pish? vinjsh izstaastiija savu saapi un juus kaa kretiini visu vienmeer nodirshat-mosh tas cilveeks pat zin kas taa blondiine vai aita kas tur komenteeja varbuut pazist un veel izraadaas ka labs draugs, bet sanaak ka juus vinju nodirsaat!!!
prieksham jau ir shitaa maajas lapa lai suudzeetos nevis nodirstu kaa pagaadaas!! ne visi ir supergjeniji kas noliek un pirmaam kaartaam BLONDIINES TOCH IR TUKSHPAURES!! vinjas tikai zin kaa suukat vecam pretiigam vecim par naudu :D un taa toch ir diagnooze ja par suukaashanu sanjem naudu :D un taa aita kas tikai prikola peec ir uzrakstiijusi tikai njaa-tas noziimee kavinjai nav sava viedokla un vienmeer pakljausies bara instinktam un nekad nevarees pati neko izdomaat-briinums ka zin kaa aiziet uz poda nejautaajot citiem vai driikst!!! LOL

A Anniņa 29.06.2008

Šitādas lietas ir daudzās autoskolās...diemžēl, arī es esmu izgājusi tam cauri.Tiesību nav vēl joprojām, bet dēļ tā, nevis, ka pati slinkotu.

S Sintija 14.07.2008

Nu nemāku teikt kā ir ar to iegāšanu, jo noliku eksāmenu ar pirmo reizi un nekas grūts tas nelikās, ja mācās un loģiski domā, bet zinu autoskolas, kur jāatbild arī uz pašas skolas sastādītiem jautājumiem un tad gan krīt ārā.Pati gāju Credo un nekādu iegāšanu nejutu.

D diga 15.09.2008

nu jā, pilnīgi piekrītu raksta autorei, šaja skolā eksāmenu nevar nolikt.tā stulbā blondā vecene palaiž tikai tos, kas labi viņai ieziepē bez ziepēm... skumji, bet fakts

Z zuska 22.10.2008

Es arī eju tajā autoskolā jau kādu pus gadu točna... noliku skolas exi bet tas derīgs tikai divas ned... rīgā ja noliec skolas exi tas derīgs gadu...

B beibe 23.10.2008

Nav gan dewriigs gadu, meenesha laikaa janoliek ir arii teorija.

K kika 22.01.2009

Tā skola nav īsti ritīga paralēl grupa kas bija pie sievietes mācijās visi nolika jo viņa visiem iedeva atbildes bet Eglītim tie jautājumi no kara laikiem izvilkti.tādi zīmējumi kur ar roku zīmēts vel.

E Elenka 23.01.2009

Par šo autoskolu varu pateikt sekojošo:
PATI AUTOSKOLA LABA - šķiet ka labākā Limbažu rajonā.
Teorija tika likta divas reizes, rezultātu varēja uzzināt tur pat uz vietas, kā arī apskatīt savas kļūdas.
Visas apmācības garumā nedzirdēju neviena gādījuma, ka nolikts eksāmens bija pielabots (eksāmens tika nolikts 2008 gadā oktobrī). Attieksme bija laba. Esam apmierināti.

!!! Par instruktoru gan varu pasūdzēties !!!
Tas nu tiešām ir NELIETIS!!!
JĀNIS ŠPEHTS - iemācīt viņš var - bet kas ir saistīts ar naudu - to gan viņš prot izkačāt!!
Viņš jau aizgāja no autoskolas Ieviņas - un pasniedz privātnodarbības.
Ķad viņš strādāja autoskolā - iekļūvam viņu gruppā:

1. Vajadzēja samaksāt drošības naudu 13 lati uz priekšu (Esiet uzmanīgi - galu galā tā nauda mums netika atdota - pastāstīšu tālāk).
2. Jānis Špehts ņem pirms braukšanas sākuma 26 lati par 2 stundām (No kuriem MIERĪGI var iebraukt kautkur uz pus stundu pa savām darīšanām - tajā tavu 2 stundu laikā - bet pabeidz nodarbību precīzi laikā - UN TĀ VAIRĀKAS REIZES PA PUS STUNDU PA SAVAM DARĪŠANĀM PAR TAVU NAUDIŅU)! Ja nodarbība notiek piemēram Valmierā, un sākat braukt no Limbažiem - Rēķiniet paši - vienu stundu BRAUCAM PA ŠOSEJU no Limbažiem uz Valmieru; PUS STUNDU pa viņa darīšanām - un PUS STUNDU pa Pilsētu =D JAUKI VAI NE !
3. Jānis Špehts - tāds speciālists, KA nobraucot VAIRĀKAS nodarbības - AIZMIRSA iemacīt BRAUKT FIGŪRAS!!! KAS tas par pasniedzēju, kurš tā mierīgi var aizmirst tādu nopietnu lietu - protams CSDD eksāmens bija nogāzts uz figūrām - Bet Špehta vārdi - "Es tā arī zināju ka tu gāzīsies uz tām figūrām, es aizmirsu tevi tos iemācīt!" - NU UN PROTAMS ATKAL VĒL VIENA PAPILDUS NODARBĪBA VIŅU KABATĀ par figūrām (un mums atkārtoti jāmaksā par csdd + vēl viena Špehta nodarbība).
4. Par Naudu kas 1. punktā bija samaksāta uz priekšu. To naudu nolēmam paņemt no viņa, kad CSDD eksāmens tiks nolikts un visas nodarbības reizes maksājam pilnu summu par 2 stundām. No otras reizes eksāmens bija nolikts - pazvanījām JĀNIM ŠPEHTAM - paprasījam, kā var satikties lai paņemt atpakaļ drošības naudiņu - TAS NELIETIS PATEICA - A TU TAK MAN PIRMS EKSĀMENA SAMAKSĀJI PAR 2 STUNDĀM 13 LATI, NEVIS 26, ES NEKO NEESMU PARĀDĀ! (Piezvanījām autoskolā Ieviņas, tur apsveica par eksāmena nolikšanu - un par to gādījumu ar droš'ības naudu pateica, ka nevarot neko izdarīt, jo Inspektors jau aizgāja no Ieviņām privātnodarbībās).

ESIET UZMANĪGIE - neejiet mācīties pie šī instruktora!!!

L laila 16.02.2009

ieviņas autoskola ir pati sūdīgākā autoskola limbažos un tā BLONDĪNE IR GALVĀ TĒRĒTA, mani ari viņa kapitāli piečakarēja

A Anta 18.04.2009

Jums ta nav paveicies. Tā kā teoriju apguvu tiešām kapitāli, ta arī ar eksāmeu nebija problēmas... Un valsts eksāmenam laiks arī tika nolikts momentāli. Un ne kapeiku pa virsu arii nedevu.

: :))) 04.01.2010

Visi tur ir sakariigi... pati gaaju...2x nenoliku, jo pati nebiju maacijusies kaartiigi...treshaa reizee gaaju, un pasniedzeejs nebija ieradies...bija vadiitaaja(blondaa)...vinja man lika uz datora 3x kaatrot to csdd...bija kaadas 7 kljuudas kopaa...un vinja mani palaida uz valmieru, vieniigi teica, kad naakshu peec dokumentiem, tad buus veelreiz tas csdd...arii tad bija dazhas kljuudas, bet palaida... pasniedzeejs nebuutu laidis...domaaju, ka vinja ir sakariiga...gan jau pati vainiiga...un tur nekaada kraapshana nav noteikti bijusi...
un tie kas pukst, ka 2 nedeelju laikaa janoliek csdd...nu un kas...tas ir normaali...neviens nav vainiigs, ka nevarat savas pakaljas pacelt un laiciigi aizvilt uz csdd teoriju...nav jau autoskola vainiiga...katrai autoskolai savas prasiibas..

K kaka 07.10.2010

Tie, kas ziepē viņai dirsā tos viņa palaiž

Komentēja: :))) 04-01-2010