www.sudzibas.lv Ieva Reinholde Krāpnieciskas darbības, savtīgas intereses, iespējams naudas atmazgāšana.

Ieva Reinholde - Krāpnieciskas darbības, savtīgas intereses, iespējams naudas atmazgāšana.

Iesakām uzmanīties no šīs ārstes/pediatres! Mēs bijām aizveduši savu divus mēnešus veco puiku uz pirmo vizīti pie viņas uz apskati un arī lai izrunātos par to vai viņa varētu turpmāk būt ģimenes ārts mūsu puikam. Uzreiz jāpiezīmē, ka mums nebija nekādu sūdzību vai bažu par bērna veselības stāvokli, jo bērns jutās labi un pirms šīs vizītes bijām veikuši nepieciešamās apskates atbilstoši bērna vecumam. Pati vizīte pie Reinholdes jau no pirmās minūtes bija ļoti saspringta un trauksmaina itkā bērnam varētu būt un visdrīzāk ir kāda veselības problēma. Sarunas gaitā, kuras laikā ārste izzināja bērna medicīnas vēsturi (kas mūsuprāt ir apsveicami) nonācām līdz faktam, ka bērnam uz to brīdi nebija veikta vēdera dobuma sonogrāfija, tajā skaitā gūžu sonogrāfija. Šo uzzinot tika sacelta trauksme, ka bērnam tas ir nekavējoties jāveic, jo pastāv briesmas. Ārste sāka uzvesties nedaudz teatrāli mēģinot izdomāt pašu ātrāko veidu kā šo sonogrāfiju veikt. Pēc neilga brīža viņai dzima ģeniāla ideja un viņa piedāvāja mums sazināties ar viņai zināmu ārstu no Bērnu slimnīcas un pa tiešo sarunāt ārpuskārtas apskati pa SKAIDRU NAUDU. Par cik bijām apjukuši, viņa pati sazvanīja ārsti un mūsu klātbūtnē ātri vienojās par dienu un laiku. Ar to arī vizīte beidzās. Nākošajā dienā pēc vizītes mēs sonogrāfiju atcēlām un sazinājāmies ar Reinholdi, lai to paziņotu. Protams, ka viņa par to nebija priecīga un sekojoši izteica mums aizrādījumu, ka mēs neesam pietiekoši uzmanīgi ar mūsu bērna veselību.
Nobeigumā gribam teikt, ka mums radās priekšstats, ka šādas ārpuskārtas, sasteigtas bērna izmeklēšanas par Skaidru naudu varētu nebūt retums no viņas puses un iespējams viņa pati lielākā vai mazākā mērā ir finansiāli tajā ieinteresēta.
Šobrīd, kad ir pagājuši pāris mēneši pēc šī atgadījuma mūsu puikam ir labs ģimenes ārsts no VC4 un veselības stāvoklis ir ļoti labs. Vēdera dobuma sonogrāfiju mēs tomēr veicām, bet par valsts naudu, sagaidot savu rindu.
Esiet uzmanīgi un prātīgi sava un sava bērna ģimenes ārsta izvēlē!!

Labdien! Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā norēķini ar ārstu par sonogrāfiju ārpus kārtas skaidrā naudā netiek veikti. Par maksas pakalpojumiem un norēķināšanās kārtību varat uzzināt: https://www.bkus.lv/lv/content/maksas-pakalpojumi#down Mēs esam pateicīgi par informāciju un atsauksmēm, kas palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Lai nosūtītu mums ziņu, rakstiet uz e-pastu: [slēpt]@bkus.lv. Bērnu klīniskā universitātes slimnīca.

L Laine 21.11.2018

Pediatre ir ļoti profesionāla, viņu ļoti uztrauc katra bērna veselība. Reizēm viņa ar daudz ko pārspīlē, taču vecāki vismaz var būt pārliecināti, ka ar bērniņiem viss ir kārtībā.

J Jānis Grāvelis 22.06.2019

Dr. Ieva Reinholde jau vairākus gadus ir pediatrs abiem mūsu bērniem un par šo ārsti varam teikt tikai to labāko. Nesavtīga, rūpīga, viss, ko viņa dara, ir lai bērnam būtu labāk un drošāk, lai būtu mazāks risks. Ja daktere bērnu nosūta uz konsultāciju pie kāda cita ārsta, tad Dr Reinholdes ieteiktie ārsti parasti ir kvalitatīvi un ļoti pieredzējuši speciāisti.

V Vitauts B. 11.08.2019

Tādus pajoliņus (vecākus), ob sthenku vajadzētu dauzīt! Mums visi 3 bērni ir pie šīs dakteres un kad mus nebija labs finansiālais stāvoklis, viņa mums zāles no savas kabatas nopirka. Vēlāk kad tikām pie naudas, gribējām atdot, - bet viņa gandrīz apvainojās un naudu neņēma.
Runājot par sūdzības rakstu, tad tam bērniņam atklāja vēdera audzēju, tikai vecāki šeit to noklusēja.

D Diāna P 05.02.2020

Mēģināju atrast dakteres pieņemšanas laiku caur google un man izleca saite uz šo rakstu.
Daktere Reinholde var būt ir atšķirīga no citiem ārstiem tieši uzvedības ziņā, jo viņa katrai bērna vēsturei tiešām rūpīgi iet cauri, laikam cilvēki mūsdienās un it īpaši galvaspilsētā ir vienkārši nav pieraduši pie tādas attieksmes! Šis ir Ārsts no lielā burta! Kad pārcēlos uz dzīvi Rīgā man bij steidzami jāatrod pediatrs savam gaidāmām dēlam, un tas bij nereāli sarežģīti, jo man pat pašai sev ģimenes ārstu bij grūti atrast! Tolaik lielajā Rīgā bij tikai -padsmit ārsti, kas bij pediatri-ģimenes ārsti, katrs otrais kam zvanīju mēģināja ātrāk mani "atšūt" piesedzoties ar kvotām. Pie Reinholdes nezvanīju, tā pieņēma centrā blakus mājām un ar punci atnācu pati, izstāstīju situāciju un pirmoreiz gada laikā saskatīju viņā ārstu, kas KLAUSĀS un jūt līdzi! Jau 6 gadus mani abi bērniņi ir pierakstīti pie viņas!
Arī manu dēlu viņa bija sūtījusi uz sonogrāfijām, un es neredzu tajā neko sliktu! Viņa mēģina pārbaudīt laicīgi VISU ar ko turpmāk var rasties problēmas! Tas taču ir nereāli forši, ja kāds iesaka Tev uz ko pievērst uzmanību! Mēs gan visu darījām laicīgi un bezmaksas! Arī ārste pirmo dēla mēnesi iknedēļu gāja pie manis ciemos BEZMAKSAS! Palīdzēja atrisināt vismaz divas problēmas klātinē vērojot! Kā to darīja ārsti agrāk! Visu cieņu šai sievietei, un liels paldies no manis un maziem "karstasinīgiem" bērniņiem! Diāna P.

I Ina Gutsnapa 30.08.2020

Pilnīgi nepiekritu tam rakstam!Daktere ir labāka no visiem dakterem ,kurus vispār zinu...Viņai ir vecā zakalka,nekā jauniem dakteriem..Viņai nav vienalga uz bērniem,kā daudziem pediatriem vai ģimenes ārstiem!Dr.Reinholde ir Super Ārste!