Ieva Rācene - Ēnu diena

Sveiki.
Vēlējos pieteikties pie Ievas Rācenes ēnu dienās ,kas notiks 13.feb.. Vis bija kārtībā līdz brīdim ,kad Ieva pārtrauca mūsu saraksti par baletu. Kā zināms Ieva ir diezgan populāra baletā. Bijām jau tik tālu nonākušas ,ka es varēšu doties pie viņas uz ēnu dienām ,bet laiks un vis pārējais nebija pateikts. Šodien paskatoties vai Ieva ir izlasījusi manu vēstuli kurā bija jautāts par laikiem. Izrādījās Ieva ir dzēsts/bloķēts profils. Tā es dēļ viņas paliku bez ēnu devēja. Es esmu ļoti vīlusies. Vai cilvēks 22 gados neprot atteikt ,vai pateikt piedodiet ,bet es nevēlos ,lai mani ēno. Cilvēkam 22 gados patiešām ir jauzvedās kā 12 gadīgam bērnam ? Vai cilvēki vismaz var rēķināties ar citiem ? Es tiešām nesaprotu!