www.sudzibas.lv Ieva kafejnīca Slikta apkalpošana

Ieva SIA - Slikta apkalpošana

Kafejnīca/veikals, Jūrmalā, Dārza Ielā 55. Līdz pusdienas pārtraukumam drausmīgi izsalcis, dodos paēst.. Es kā jau kārtīgs Latvijas pilsonis un valsts nodokļu maksātājs ar minimālajiem ienākumiem gaļu ēst nevaru atļauties, tāpēc ieejot kafejnīcā ieraugot kompleksās pusdienas piedāvājumu uzreiz pārdevējai jautāju - vai var lūdzu dabūt kartupeļu biezputru bez gaļas mērces, jo esmu veģetārietis..
Pretī saņemu ar dusmīgu sejas izteiksmi prettriecienu - nē nevar! Ej uz citu kafejnīcu..
Paldies par laipno apkalpošanu, prieks, ka šāda kafejnīca vēl eksistē. :)

"Līdz pusdienas pārtraukumam drausmīgi izsalcis, dodos paēst." - laikam tik daudz vagonu izkrāvi...
"Es kā jau kārtīgs latvijas pilsonis un valsts nodokļu maksātājs ar minimālajiem ienākumiem gaļu ēst nevaru atļauties" - varbūt vajadzētu kļūt par Latvijas pilsoni, jo kārtīgi Latvijas pilsoņi var atļauties ēst gaļu.
"ieejot kafejnīcā ieraugot kompleksās pudienas piedāvājumu uzreiz pārdevējai jautāju" - kārtīgi cilvēki vispirms sasveicinās.
"Vai var lūdzu dabūt kartupeļu biezputru bez gaļas mērces, jo esmu veģitārietis.." - un kāpēc tad bija jāmelo par "kārtīgo latvijas pilsoni"?
"Pretī saņemu ar dusmīgu sejas izteiksmi prettriecienu- Nē nevar! Ej uz citu kafejnīcu.." - prettrieciens nozīmē atbildi uz triecienu, tātad pārdevējai tika vērsts trieciens, par kuru nekas sūdzībā nav minēts.
"Paldies par laipno apkalpošanu, prieks, ka šāda kafejnīca vēl eksiztē. :)" - vismaz viens patiess teikums, taču arī tur pamanījies pieļaut kļūdu "eksistē", taču pieļauju ka arī "extasy", kuru visticamāk lieto gaļas vietā raksti nepareizi.

BondsBonds 16.02.2017

Nu ir kā ir - tas ir privāts uzņēmums, kurš nodrošina piedāvājumu atbilstoši! Ja gribi to ko gribi, dodies kur tas ir, un nepiesārņo sūdzības.lv! Paldies!

J Jānis Gannoss 01.04.2020

SIA Ieva darbojas ļoti labi. Garšīgi un pieņemamās cenās. Zukurs ir zūkurs.