www.sudzibas.lv IEVA AUTO KLAJA MULDĒŠANA

IEVA AUTO - KLAJA MULDĒŠANA

Sākumā runā vienu pēc tam PAVISAM ko citu!
Kad ierados noslēgt līgumu ar IEVA AUTO autoskolu, tad man tik mīļi visu pasniedza, pastāstīja. Atlaidīte tur un tur. Mums nav tā kā citur (vibiežāk min Vanagu, Credo, Fortūnu), kur slauc naudu tikai. Tas ir ārprāts, kas te darās.

Sākumā teica - viss notiek tikai latviešu valodā! Pienāk pirmās palīdzības kārtošana un muld tikai krieviski - latviski redz bildītes esot!

Cenas - visas cenas un atlaides ir norādītas tikai pāris pirmajām stundām - pēc tam atklājas kas cits - jāmaksā 2 reiz vairāk!

Automašīnas - pirms sāku iet autoskolā, teica - būs 1. sērijas BMW un Piektais Golfs, kā tad! MUMS BIJA divi NODRĀZTI OPEĻI!

Tas čalis, kas mums stāsta teoriju ir autoskolas vadītājs - izskatās pēc 50 gadīga resna muldoņa, kurš saģērbies kā 15 gadus jauns zīmulis - viss spīdīgās drēbēs! LIEKULIS!

J

Z zefirina20 31.10.2013

Piedod kad smejos bet man viņš vairāk atgādina papagaili ar savu frizūru :D Un es pat netiku tik tālu, man uzmeta ignoru jau pie pirmajiem draudiem aiziet no autoskolas. Nezinu kā citi bet es neļausu sevi cakaret. Esmu jau versusies Pateretaju aizsardzibas biedriba, rit versisos CSDD un ja tas papagailis kas sevi deve par direktoru, neatgriezis man naudu, tad es panaksu to, ka skolai nonem licenzi :)