Ietaupi24.lv /Parfims SIA - Krāpšana

Ietaupi24.lv tika pasūtīts monitors 1. augustā 2017. gadā. Tika veikta rēķina apmaksa. 2-4 darba dienu laikā vajadzēja saņemt preci. Preces nebija, nekādu ziņu no pārdevēja arī nebija. Tika zvanīts uz mājaslapā norādīto kontakttālruni, arī sūtīts e-pasts. Sazvanot tel.nr. sieviete neskaidrā latviešu valodā atbildēja, ka preces vēl nav, jāuzgaida pāris dienas. Pēc norādītā laika tā arī nekāda ziņa no pārdevēja netika saņemta. Atkal tika sūtīts e-pasts un zvanīts. Sieviete atbildēja, ka par pasūtījumu varēšot paskaidrot tehniskais dienests un nosauca tālruņa numuru +37122048000. Sazvanot adresātu, vīrietis paskaidroja, ka pārņemot firmas vadību, pasūtītās preces nebūšot, bet atgriezīšot naudu. Tika veikta arī sarakste ar sms, kad norādītājā laikā nauda netika pārskaitīta. Vairs uz tālruņa zvaniem neatbild. Mājaslapā norādītais tālr.nr. izslēgts, e-pasts vairs nepastāv. Tā pat līdz šodienai nav saņemta prece, vai atgūta samaksātā nauda.

S Shernzi 28.08.2017

Galvenais, pavērojot tā, kā atbild uz Jūsu SMS, var saprast, ka šī kompānija nodarbojas ar krāpniecību. Iesaku vērsties Patērētāju Aizsardzības centrā.

D Dinosaur 28.08.2017

E eseses 04.10.2017

Man tieshi tada pati situacija ar sho internetveikalu. Naudu samaksaju, bet prece nav. Pashi vinji neliekas ne zinis. Krapnieki!

Z Zigmārs Sproģis 05.10.2017

Patērētāju aizsardzības centrs nodarbojās tikai ar fizisku personu problēmām, ne ar juridisku, viņi diemžēl nevarot palīdzēt.

Bet ir iesniegts iesniegums policijā, tā kā gaidām iespējamo rezultātu.