Iestieptie griesti griestupasaule.lv 20006887 - Sabojāti griesti

Šī ir mūsu pirmā sūdzība internetā, bet klusēt par to nevaram un ceram, ka kādu paglābsim no liekām galvassāpēm un tēriņiem. Pasūtījām nostiepjamos griestus (iestieptie griesti / franču griesti) montāžu pie jurijs krilovs no griestupasaule.lv (+371 20006887) .
Sākotnējo divu telpu griesti sanāca labi un bijām gatavi pasūtīt arī pārējā dzīvoklī griestu montāžu. Šoreiz, gan viss bija savādāk - meistars prasīja avansu, kuru arī iedevām, pēc tam pārcēla termiņus ar kuriem arī samierinājāmies, bet beigās rezultāts galīgi nebija tāds, kā gaidījām - caurums plēvē, nekārtīgi apstrādāti Stūri un malas, kopumā skats ir briesmīgs.
Solot, ka nākamajā dienā novērsīs visus defektus, iedevām viņam naudu, taču darbu atstāja pusratā un defekti palika nenovērsti. Tikko kā meistars aizgāja no objekta, vairs nav sazvanāms.
Iepriekš mums neradās šaubas par šo meistaru, jo viņš ievieš uzticību, viņam ir arī sadarbība (atlaides) ar ledakcijas, kas ir populāri facebookā un ir uzticams uzņēmums.
Griestu montāža dzīvoklī mums izmaksāja gandrīz 2000 eur un esam šokā par šādu meistara rīcību, defektiem un sabojātiem griestiem, nemaz nerunājot par sasmērētām sienām un atstātu nekārtību. Ja būtu zinājuši, ka šāds būs rezultāts, noteikti būtu izvēlējušies citu uzņēmumu, kurš varbūt iedotu arī kādu garantiju/čeku vai vismaz izdarītu darbu līdz beigām.

Это наша первая жалоба в интернете, но мы не можем об этом молчать и надеемся, что этот плохой опыт убережет кого-то от лишней головной боли и расходов. Заказывали монтаж натяжного потолка (французский потолок) у юрий крылов от griestupasaule.lv (+371 20006887) .
Потолки первых двух комнат получились хорошие, и мы были готовы заказать монтаж потолков и в остальной части квартиры. Однако в этот раз все было иначе - мастер попросил аванс, который мы дали, потом сдвинул сроки, с чем мы тоже смирились, но в итоге результат оказался не таким, как мы ожидали - дыра в пленке, неряшливые углы и края, в общем вид ужасный.
Мы дали ему деньги, так как он пообещал исправить все дефекты на следующий день, но работа осталась незавершенной и дефекты так и остались не исправленными. Как только мастер покинул объект, связаться с ним уже невозможно.
В начале у нас не было сомнений в этом мастере, потому что он внушает доверие, также у него есть сотрудничество (скидки) с ledakcijas.lv, которые популярны в facebook и является надежной компанией.
Монтаж потолка в квартире обошелся нам почти в 2000 евро и мы в шоке от таких действий мастера, дефектов и испорченного потолка, не говоря уже о грязных стенах и оставленном после себя мусора. Если бы мы знали, что будет такой результат, то выбрали бы другую компанию, которая, возможно, дала бы чек на гарантию или хотя бы довели работу до конца.

R

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes