Ieroču veikals Šarlotes ielā 1 - slikts serviss

Šodien 13.07.2022. apmeklējot, ieroču veikalu Šarlotes ielā 1 saskāros ar kaut ko neiedomājamu:)) Noejot pagrabtelpā ieeja veikalā bija aizbarikādēta ar krēsliem, no galējās telpas iznāca kungs gados un prasīja vai es ko grasos pirkt, atbildēju ka lai nopirktu man ir jāredz prece, uz ko kungs atbildēja ka te neesot izstāžu zāle, un veikalā drīkst ienākt tikai potenciālais pircējs jo tādi viņiem esot noteikumi.
Kad pajautāju, lai pastāsta man par konkrēto preci kuru gribēju iegādāties(ja jau neļauj apskatīties klātienē) sekoja atbilde, nekādas informācijas mēs nesniedzam:) Vēl sekoja kaut kādi draudi ja ienākšu veikalā un neko nepirkšu tad man jārēķinās(nesadzirdēju ar ko man būtu jārēķinās). Neiesaku nevienam šo veikalu(kantori). Cerams ka ar tādu attieksmi pret klientiem ilgi nebūs jāgaida lai nobankrotētu ko es arī viņiem novēlu.

J

B Bez_vārds 13.07.2022

Gan jau nebankrotes ar tavu sūdzību. Es domāju,ka viņi atrodas dikti izdevīgā un labā vietā, ja jau covid laikus izdzīvoja tad jau dēļ taviem novēlējumiem viņi nebankrotēs.

Good Intentions 14.07.2022

Bēdīgi slavenais šarlotes ielas veikaliņš😌