Ieroču nēsašanas un glabāšanas atļauja. Kvalifikācijas jautājumi - Par mācību materiāliem

Ja vēlaties iekšlietu veselības un sporta centrā iegadāties ieroču un munīcijas aprites un prasmju rīkoties ar ieroci kvalifikācijas mācību materiāls, nedariet to jo ižķiesta veltīgi nauda un laiks lai brauktu pakaļ materiāliem. Materiālu saturā likumi.lv un viena lapa kas atbilst mācību materiāliem. Tātad es esmu samaksājis par vienu mācību lapu 5.17 + bankas maksājumi 2lv kopā (7.17lv). Viss saturošais materiālu sastāvs (mācību materiāls) neatbilst mācību jautājumu un tēmu apkopojumam, tas nedod garantijas jums precīzi nokārtot ieroču nesāšanas un glabāšanas eksāmenu iekšlietu ministrijas sporta klubā.
Manuprāt valsts struktūra uzskata tos cilvēkus kam iesmerē tādus mācību materiālus par muļķiem, iesmērējot ieroču aprites likumu un ministru kabinetu noteikumus, kas saistoši ar ieroču aprites likumu. Neuzķeraties un nepērkat tādus metrialus no policijas un sporta kluba( klijānu Ielā) kuri jums nenoderēs apmācības procesā.

D

Ausainītis 02.07.2012

Nopērc tirgū "kaķeni", tām pagaidām vēl papīrus nevajag. Vajadzības gadījumā paņem gultņa lodīti diametrā 10 mm, un viss būs štokos!