www.sudzibas.lv iepercies.com nepiegādāta prece

iepercies.com - nepiegādāta prece

04.03.2014. pasūtīju no iepercies.com kleitiņu, naudiņa tika sūtīta uz Andra Neilanda kontu. Tā kā ar citiem i-veikaliem problēmu nav bijis, laikam pārāk uzticējos. Tad, kad pēc pāris nedēļām sāku interesēties, kas ir ar manu pasūtījumu, Žanete Hāka atbildēja, ka tuvākajā laikā kleitiņu saņemsot. Kad jau bija pagājis mēnesis un no kleitas ne vēsts, atkal sāku interesēties. Piedraudēju ar policiju, ja viņi neizpildīs pasūtījumu vai neatgriezīs naudu. Protams, atbilde ilgi nebija jāgaida. Solījās preci izsūtīt. Nākošajā dienā 04.04.2014. atrakstīja, ka prece izsūtīta. Nu jau 11.04, bet no preces nav ne vēsts. Ļoti apšaubāms i-veikals, bārstās tik ar tukšiem solījumiem, bet nav ne preces, ne naudas. Tā bija pirmā un pēdējā reize kad iepirkos pie viņiem, labi ka summa nebija liela. Ja nākamnedēļ nekas nebūs skaidrs, būs vien jāiet uz policiju. Ceru, ka viss tomēr beigsies labi.

K

K Kriksis31 16.04.2014

04.04 atrakstīja, ka izsūtījuši, bet reāli izsūtīja 14.04., muld uz vella paraušanu. Gandrīz pusotrs mēnesis jāgaida un ar trebolēšanu, tad tik kautko sāk kustēties.