Iepērcies patiešām lēti un nepārmaksā! - krāpnieki!

Šī ir viena no lapām portālā draugiem.lv.
Silti iesaku, nekad neko no turienes neiegādāties, krāpnieku banda!
Precei, ko atsūta, kvalitāte zem katras kritikas, šausmas! Turklāt jāgaida nu ļooooti ilgi!
Viss, ko viņi sasola, lai pievilināu klientus ir pupu mizas! Apkrāpj pat sīkumos.
To ebaya preci - pasūtiet paši, šeit jums iesmērēs to pašu, tikai divreiz dārgāk, uz to viņi pelna! Un mūžību gaidīsiet! Pretīgi!!!!!!!!!!!!
Nekad neiepērcieties "Iepērcies patiešām lēti un nepārmaksā!", jeb http://www.draugiem.lv/letalapa/

D Dīvainīte 22.10.2013

Sasmējos - http://dra.lv/gMTZDv var no eBay nopirkt stipri zem 6Ls :D
Tā ir, vispirms japārbrauda eBay, aliexpress un citi tāda tipa saiti, draugos pārsvarā tik uz tiem biznesu būvē..

S skeptiķe 29.10.2013

Es gan esmu apmierināta ar pasūīto, sūt;iju to kas ir u vietas un 2 dienu laikā saņēmu, un kvalitāte mani apmierināja.

Z zuzite89 06.11.2013

piekrītu! es tiesi tapat ieberzos ieperkoties šajā lapa! jūtos ļoti neapmierināta!

M maijamaija 23.11.2013

akdies, ziniet, ka veikalos kur jus perkat partiku un citas preces, ari ir uzcenojums?? brauciet tad pa tieso no govs slaukt pienu un bus jums ari daudz leetaak. katrs perk kur grib